Profil uživatele
Jiří Svatoš
Prodávající
Benešov u Semil
Registrace: 29.3.2010

SVATOSHOES.....  u Svatošů....

...je malá ševcovská dílna - Jiřík a Tereza. Rádi vyrábíme kvalitní, pohodlné, kožené NOZEPŘÁTELSKÉ boty: barefoot a botky sešívánky s ortopedickou stélkou. Výroba je převážně ruční, dbáme na pečlivé řemeslné zpracování každého páru, máme rádi barvy a hravost.

Pokud máte nějaké speciální přání nebo dotaz, neváhejte zavolat, napsat.... švec Jiří Svatoš vám vyjde se svým umem vstříc, bude-li to v jeho silách. Přejeme mnohé šťastné kroky, ať už v botách nebo bez nich Úsměv!

Novinka* zateplené BAREFOOTOVÉ SEVERKY!!!

Barefootové kotníkové botky a polobotky Jiřík šije ve velikostech 36-46, ve variantě pro skalní bosochodce: HAPPY STEPS a verzi s mezivrstvou v podrážce HAPPY STEPS+.

...a samozřejmě jeho veselé botky SEŠÍVÁNKY s ortopedickou stélkou...

.... občas v hravosti barev žasneme nad KRÁSOU JEDNODUCHOSTI

 ...a mnohé další NOZEPŘÁTELSKÉ BOTY u nás najdete!

 

O ŠEVCIÚsměv

* Z kousků barevných kůží sešívá švec Jiřík Svatoš ve své milé dílně v Benešově u Semil BOTKY SEŠÍVÁNKY.  Sešívánky jsou botky veselé i decentní, divoké i něžné, pro velké i malé: vždy však pohodlné a pečlivě řemeslně zpracované. Nabízí též botičky dětské a nadměrné velikosti. A možnost uplatnit vaši fantazii při skládání barev:-) a nechat si tak ušít botičky jaké si přejete...

*při balení se snažíme minimalizovat užití plastů, boty posíláme v krabicích z recyklovaného papíru.

*Švec i jeho žena  a děti chodí rádi bosi... a tak Jiřík začal v roce 2016 pracovat také na BAREFOOTotových botkách. Nejen ve své dílně ale i pro firmu JONAP, zabývající se šitím dětské obuvi (pomáhá zde s konstrukcí botiček a designem).

 O velkolepých  Svatošových obuvnických závodech už nesní, je spokojen se svýma dvěma rukama a tím, co dokáží vyrobit. Práce ho těší. Návštěvy v dílně vítá, malé, velké, obuté i bosé. Má šest dětí, jak už to tak pohádkoví ševci mívají.... nejstarší dceři je 27 let, nejmladší tři roky. Má taky ženu Terezu, pomáhá mu s šitím bot, vyřizováním objednávek a v komunikaci s vámi. Kromě ševcování je Jiřík také hospodář, seče louku kosou, vaří nejlepší povidla a speciální čaj - všelék z bylin a cibule. Jí kopřivy, pcháč, obilí, květinový pyl. Tančí pěkně, ale málo. Jiřík je tak trochu víla, asi. Jo a taky má moc rád kávu se zmrzlinou a šlehačkou a vaječňákem. Je to zasmolený švec. Pankáč. Truhlář. Malíř. Rád recykluje. A rád jen tak sedí (stojí, leží...) a dívá se, jak ten Život plyne....

  K výstavě "Zručský podzimní salon" (říjen 2012) byl s Jiříkem natočen krátký, milý dokument...46. minuta:-). Najdete ho tady - 46. minuta:-)....Jiříkův medailon začíná slovy: "...já nejsem truhlář. A nikdy jsem nebyl. Nejsem ani švec. Já prostě jenom jsem....."

Tak Jiřík...prostě jenom JE. Přeji ať se Vám jeho dílo líbí a dobře slouží..... přeji dobré kroky na vaší Cestě...bosky, v botách od Jiříka nebo v jakýchkoliv jiných*

prastarý rozhovor pro Fler najdete zde:

https://www.fler.cz/magazin/jiri-svatos-truhlar-co-za-posledni-rok-zatloukl-dva-hrebiky-434

a jiný rozhovor (pro Zručské noviny) z prosince 2015:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1037166293012440.1073741848.299971236731953&type=3

******

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 

Způsob dopravy
Boty posílám poštou, případně, povede-li mne cesta kolem Vás, je možné osobní předání. Pokud Vám velikost nebude sedět (přes internet se boty opravdu špatně zkouší:-)) botky Vám vyměním. Jen to bude zas chvilku trvat, než pro Vás vyrobím nové.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
753917
9.10.2018 NOVINKA...do barefootových celokožených bot od nás Vám rádi ustřihneme též vlněné VLOŽKY na zimní období*
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.