Domů Profil prodejce Jiří Svatoš
Jiří Svatoš
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Benešov u Semil, ČR
  • 1851 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (521) 100%
Nadšenci: 5063
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1851
Registrace: 29.3.2010
Město: Benešov u Semil
Stát: ČR

Jiří Svatoš

/ Prodávající
Novinky
1042487
12.1.2023 Reckylce odstřižků kůže.... materiál pro tvořivé!!! https://www.fler.cz/blog/...

!!!BAREFOOTOVÉ BOTY jsme přesunuli na nový profil "Svatoš barefoot"!!!!

Malá ševcovská dílna u Svatošů: Jiřík a Tereza. Někdy se přidá i náš 16.letý syn Jonáš. Rádi šijeme (a nosíme) kvalitní, pohodlné, kožené NOZEPŘÁTELSKÉ boty:BOTKY SEŠÍVÁNKY s originálním designem a s ortopedickou stélkou a BAREFOOT (na samostatném profilu "Svatoš Barefoot"). Pokud máte nějaké speciální přání nebo dotaz, neváhejte zavolat, napsat.... švec Jiří Svatoš vám vyjde se svým umem vstříc, co to půjde. Přejeme všem mnohé šťastné kroky, ať už v botách nebo bez nich.

  O kůžích a barvách čtěte na bloguMrkáček*

BOTKY SEŠÍVÁNKY: Pantofle, sandálky, palčáky, kotníkové... na ven či na doma.... JE Z ČEHO VYBÍRATÚsměv!!!

SandálkyÚsměv

   

 

 .... pantofle na doma i na ven... v mnoha variacích :-)

    

  

  

Botky bláznivky i kombinace jemné...

  

...a mnohé další NOZEPŘÁTELSKÉ BOTY u nás najdete!

 ...O ŠEVCIÚsměv

* Z kousků barevných kůží sešívá švec Jiřík Svatoš ve své milé dílně v Benešově u Semil BOTKY SEŠÍVÁNKY.  Sešívánky jsou botky veselé i decentní, divoké i něžné, pro velké i malé: vždy však pohodlné a pečlivě řemeslně zpracované. Nabízí též možnost uplatnit vaši fantazii při skládání barev:-) a nechat si tak ušít botičky jaké si přejete...

*Švec i jeho žena  a děti chodí rádi bosi... a tak Jiřík začal v roce 2015 pracovat také na BAREFOOTotových botkách. Najdete je na druhém profilu "Svatoš barefoot"

     O velkolepých  Svatošových obuvnických závodech už Jiřík nesní, je spokojen se svýma dvěma rukama a tím, co dokáží vyrobit. Práce ho těší. Návštěvy v dílně vítá, malé, velké, obuté i bosé. Má šest dětí, jak už to tak pohádkoví ševci mívají.... nejstarší dceři je 30 let, nejmladší 6. Má ženu Terezu, v dílně mu pomáhá se šitím bot, vyřizováním objednávek a v komunikaci s vámi. Kromě ševcování je Jiřík také hospodář, seče louku kosou, vaří nejlepší povidla a speciální čaj - všelék z bylin a cibule. Jí kopřivy, pcháč, obilí, květinový pyl. Tančí pěkně a rád. Taky má moc rád kávu se zmrzlinou a šlehačkou a vaječňákem. Je to zasmolený švec. Pankáč. Truhlář. Malíř. Rád recykluje. A rád jen tak sedí (stojí, leží...) a dívá se, jak ten Život plyne....

  K výstavě "Zručský podzimní salon" (říjen 2012) byl s Jiříkem natočen krátký, milý dokument...46. minuta:-). Najdete ho tady - 46. minuta:-)....Jiříkův medailon začíná slovy: "...já nejsem truhlář. A nikdy jsem nebyl. Nejsem ani švec. Já prostě jenom jsem....."

Tak Jiřík...prostě jenom JE. Přeji ať se Vám jeho dílo líbí a dobře slouží..... přeji dobré kroky na vaší Cestě... bosky, v botách od Jiříka nebo v jakýchkoliv jiných:-)!

prastarý rozhovor pro Fler najdete zde:

https://www.fler.cz/magazin/jiri-svatos-truhlar-co-za-posledni-rok-zatloukl-dva-hrebiky-434

a jiný rozhovor (pro Zručské noviny) z prosince 2015:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1037166293012440.1073741848.299971236731953&type=3

******

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Opravdu neradi tvoříme další zbytečný odpad, proto botky balíme do krabic z recyklovaného papíru (nebo také recyklujeme krabice již použité), s pomocí papírové lepicí pásky. Daňový doklad vypisujeme ručně na klasický paragon, je vždy součástí balíčku. Zboží posíláme přes zásilkovnu (lze je vyzvednout na výdejním místě) nebo Českou poštou. Doba výroby bot se pohybuje od 2 týdnů do 4 měsíců,v závislosti na aktuálním množství objednávek. Upřednostňujeme komunikaci telefonem.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jiří Svatoš

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--