Domů Profil prodejce Jiří Tomčík
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Pavlovice u Přerova, ČR
  • 1088 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (253) 100%
Nadšenci: 498
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1088
Registrace: 26.6.2009
Město: Pavlovice u Přerova
Stát: ČR

Jiří Tomčík

/ Prodávající
Novinky
1012790
22.6.2022 Liščí notýsek

*VZHLEDEM K MOMENTÁLNÍMU VYTÍŽENÍ DÍLNY SE MŮŽOU DODACÍ LHŮTY PRODLOUŽIT. pOKUD NA NĚJAKOU OBJEDNÁVKU SPĚCHÁTE, DEJTE MI TO PROSÍM VĚDĚT.

Dobrý den, vítám Vás!

Kůže.. už to slovo navozuje dojem čehosi solidního, bytelného a staletími prověřeného.

Je to materiál, který umožňuje značnou kerativitu a který je výborným a hlavně stoprocentně přírodním materiálem. Většina mých výrobků je proto i ručně zdobená. Navíc se dá dohodnout i na jiných úpravách (např. ruční šití namísto strojového atd.)

Kůže je přírodní materiál, stejně jako používaná barviva a laky, proto se jednotlivé výrobky mohou barevně mírně lišit od uvedeného vzoru. Kůže navíc barevně pracuje i v čase - tzn. že každý výrobek, zvláště ten nový, je jiný než ten předešlý. Používáním, přirozenou oxidací a vystavením vlivu okolí získává typickou "patinu".

Každý kus je originál - jednotlivé výrobky si ve finále mohou být podobné, nikdy však nebudou stejné.

Dodací lhůty:

Zboží vyrábím sám, a to někdy - zvláště v sezónu, kdy jezdím i po jarmarcích a hradech - může nějakou chvíli trvat. Uvedené dodací lhůty berte prosím s rezervou, a pokud na něco spěcháte, dejte mi radši vědět. Rovněž to, u čeho bylo při vložení uvedeno, že "je skladem" už po nějaké době nemusí platit a zboží už může mít svého majitele. Což ale neznamená že pro Vás nemůžu vyrobit stejné nebo podobné. Snažím se informace aktualizovat, ne vždy se to ale daří :-)

Způsob dopravy
Zboží bude většinou v igelitovém či papírovém sáčku vloženo do krabičky nebo bublinkové či obyčejné obálky a odesláno doporučeně poštou. Pokud si přejete ke zboží přiložit paragon, fakturu apod., dejte mi to prosím vědět :-).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jiří Tomčík

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--