Domů Profil prodejce jitjan
Jitka Janečková
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Horažďovice, ČR
  • 323 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (113) 100%
Nadšenci: 170
Aktivita: aktivní
Prodáno: 323
Registrace: 1.5.2011
Město: Horažďovice
Stát: ČR
Důležitá informace: Při nákupu 5 roušek, bude zasláno bez poštovného doporučeně!!! Roušky ušity z nových látek. Ke každé kabelce rouška zdarma.

jitjan

/ Prodávající
Novinky
711355
30.3.2018 Po osmi letech mi vykvetla strelicie.

 Přeji všem krásný den. Jsem ráda, že jste zavítali do mého obchůdku. 

Již od dětství jsem se pokoušela stále něco vytvářet. Nejprve to bylo pletení, háčkování, později vyšívání a aranžování suchých květin. Nástupem na mateřskou dovolenou jsem finanční situací byla donucena začít na děti šít oblečení. Nejprve jsem si ručně přepsala a překreslila knihu o šití, a pak jsem se do toho pustila. A ejhle, ono to šlo. Pak děti vyrostly, přišla doba "sekáčů" a bylo po šití. Vrátila jsem se k němu až nyní, když mám chuť si vytvořit něco, co každý nemá a co se nedá koupit v obchodě. A tak jsem začala šít kabelky. Nejprve jsem se inspirovala svymi kolegyněmi, ale později jsem si vytvořila i vlastní střihy. Některé moje výrobky si můžete zde prohlédnout, a když se vám budou líbit tak i zakoupit. Každá kabelka je originál. Málokdy udělám dvě stejné. Vždy se nějakým způsobem od sebe odlišují - barvou, velikostí, materiálem, zdobnými prvky aj. Používám látky předem vyprané, takže se předchází pozdějším znehodnocením kabelek při údržbě.

Mezi mé další zaliby patří enkaustika. Jednou jsem byla na výstavě enkaustických obrazů a velice mě tato technika zaujala. Při první možné příležitosti jsem absolvovala kurz enkaustiky, a pak jsem se pustila do díla. Práce s voskem je velice zajímavá. V obrazech se odráží mé vlastní myšlenky a fantazie. Je to fantastické, jak se barvy propojují a mísí. Měla jsem možnost své obrazy vystavit na menších výstavách v našem okolí. Některé návštěvníky velice zaujaly. Snad se zalíbí i vám.

V loňském roce jsem objevila kouzlo keramiky. Navštěvuji kurzy a učím se pracovat s hlínou. Je to osvobozující činnost. Při této práci zapomenete na všechny starosti, uvolníte mysl a ztratíte pojem o čase.

Jak vidíte, musím stále něco dělat, vytvářet, vyrábět, prostě se něčím zabývat. Objevuji  a zkouším stále nové techniky ručních prací. Postupně budu dávat své výrobky na tyto stránky. Snad vás některý z nich zaujme natolik, že neodoláte a bude patřit vám.

Přeji Vám hezké chvíle u mne strávené a pěkné pokoukání.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně nebo jako balík do ruky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jitjan

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--