Domů Profil prodejce Jitka La Vida
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Olomouc, ČR
  • 288 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (148) 100%
Nadšenci: 227
Aktivita: aktivní
Prodáno: 288
Registrace: 25.9.2008
Město: Olomouc
Stát: ČR
Důležitá informace: !!!!!!!!!!!ke každé objednávce nad 500Kč dostanete pěkný dareček jako poděkování za váš nákup !!!!!!!!
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Jitka La Vida

/ Prodávající
Novinky
331864
27.11.2014 PO DLOUHÉ DOBĚ SE VRACÍM ZASE MEZI VÁS NA FLER. DOUFÁM, ŽE JSTE NA MNE NEZAPOMNĚLI. VĚŘTE, ŽE SE MI PO VÁS MOC STÝSKALO ...

..... VSTUPTE SE MNOU DO SVĚTA HEDVÁBNÝCH POHLAZENÍ A DROBNÝCH RADOSTÍ .....

 Milé dámy (i pánové), jako útěk od stresu mé náročné práce jsem začala malovat, korálkovat a vytvářet výrobky, kterými jsem začala nejprve obdarovávat své příbuzné a kamarádky, nakonec  začala i prodávat. Za dobu působení Atelieru La Vida mne potkalo již několik prodejních výstav, aukcí, účastí na charitativních projektech a módních přehlídkách

  A jak to všechno vlastně začalo?

Už jako dítko školou povinné jsem prý, dle slov mojí maminky, byla poměrně výtvarně nadaná. Nevím, nedovedu to posoudit, ale je fakt, že ve škole jsem nenáviděla tělocvik a milovala výtvarnou výchovu a od útlého mládí jsem  využívala svého kreativního myšlení k pletení poměrně divokých a  originálních svetrů. Pamatuji si  na paty dlouhý teplý svetr, který jsem nechtěla sundat ani při sebevětších mrazech a k nelibosti mých rodičů jej nosila místo kabátu. Už si dost dobře nepamatuju, zda jsem to odnesla na zdraví, zato moc dobře si pamatuji na obdivné pohledy svých spolužáků.  

Pak přišlo období pletení svetříků pro své dětičky, šití kreativních modelů a bytových doplňků. Nakonec jsem se nějakou zvláštní náhodou dostala ke korálkům, minerálům a všemu , co k tomu patří a byla jsem ztracená. V neposlední řadě jsem podlehla malování na hedvábí a úplně mě uchvátila encaustika - malování horkým voskem.  A tak vznikl ateliér LA VIDA, což česky znamená život. Protože život je barevný,snažím se, aby i mé výrobky byly barevné a to natolik,aby prozářily váš svět a dodaly vám optimismus. Přiznávám, že pro mě se už stává malování a korálkování pomalu posedlostí. Když netvořím, projevuje se u mě absťák. A  tak svůj čas dělím mezi rodinu, poměrně náročnou práci, ateliér a pomoc lidem, kteří ji potřebují.

Budu moc ráda, pokud někomu z vás nebo vašim blízkým udělají moje výrobky alespoň malou radost. Vždy jsou originál, mohu vyrobit i dle vlastního návrhu.

 Tak ať se vám líbí !!!

P.S.    Za pozitivní komentáře a hodnocení děkuji a omlouvám se, pokud tak neučiním všem, kteří mne tímto poctí. Vaše Jitka La Vida

 

Šperky tvořím vždy v originále, od každého typu pouze jeden, občas na přání zhotovím obdobný.Doba dodání do týdne, v případě, že požadovaný šperk je třeba zhotovit z materiálu, který již nemám a musím jej objednat , snažím se, aby nebyla delší jak dva týdny.


Pro tuto činnost vlastním živnostenské oprávnění.

Způsob dopravy
Do 15ti km od Olomouce mohu zavézt osobně při větším nákupu (tj. nad 3 kusy - sady), jinak úhradou částky na číslo účtu (jakmile potvrdím, že penízky došly, ješte tentýž den letím s balíčkem na poštu!!!! Posílám doporučeně (po úhradě na účet) balené v bublinkách. Lze i na požádání na dobírku, poštovné účtováno dle aktuálního ceníku České pošty. Při objednávce mi napište, jaký způsob vám více vyhovuje. Pokud chcete dárkové balení (za příplatek 35 Kč), uveďte to prosím v objednávce, děkuji.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jitka La Vida

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--