Profil uživatele
Jitka Šikula
Prodávající
Kolín-Sendražice
Registrace: 13.9.2013

 

Vítám Vás ve svém internetovém obchůdku, kde naleznete dekorativní předměty různého charakteru. Doufám, že někoho z Vás osloví a potěší.

Vaše Jitka Šikula

Očima mé dcery, která tvoří cínované šperky pod jménem Šperk Jitka:

Moje mamča nechtěla původně vůbec žádný profil, tak jsem se toho ujala sama.

Celý život byla velice tvůrčí a v tomto duchu k nám dětem přistupovala. Vždy si na nás udělala čas a vymyslela zábavné a tvůrčí prostředí pro mne i mé kamarády. I po té, co jsem se rozhodla studovat uměleckou školu mě velmi podporovala, snad proto, že jí samotné byla tato možnost v mládí odepřena. Za to jsem ji moc vděčná. Nyní je moje maminka v důchodu a opravdu se nenudí. S její neutuchající inspirací a hlavou plnou nápadů se vrhá na nejrůznější techniky. S některými se budete moci seznámit v jejím e-shopíku, který si vytvořila tak nějak na můj nátlak . Tak ať se jí daří.

dcera Jitka

něco do interiéru

a něco do exteriéru

 

 

 

Způsob dopravy
Zásilky zasílám jako balík do ruky, některé jako křehké, malé zboží jako doporučené psaní. Cena poštovného je orientační, upravena bude ve faktuře. Možný je i osobní odběr v Kolíně.
Obchodní podmínky

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním balení včetně faktury. Zboží nesmí být poškozené.

O vrácení zboží mě předem informujte, neohlášené zásilky nebudu přebírat! Po přijetí nepoškozené a originálně balené zásilky Vám budou vráceny peníze za zboží na Váš účet. Zboží vyráběné na zakázku zpět nepřijímám. Vráti-li se zboží poškozené nebo jinak znehodnocené, bude z ceny odečtena jeji poměrná část. Děkuji za pochopení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím