Domů Profil prodejce JitkaMorys
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Znojmo, ČR
  • 29557 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1183) 100%
Nadšenci: 1240
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29557
Registrace: 3.2.2010
Město: Znojmo
Stát: ČR
Důležitá informace: Drátovací formy - doba odeslání cca 1 týden. Děkuji | Creative forms – expedition time 1 week. Thank you

JitkaMorys

/ Prodávající
Novinky
1002036
1.4.2022 nové dřevěné náušnice smajlíky https://www.fler.cz/zbozi...

Vítejte v mém flerkrámku (◕ᴗ◕✿)
kde se můj koníček stal mojí prací. Nabízím drátovací dřevěné formy a materiál pro začínající, ale i pokročilé dráteníky, tvořivé skupinky a dílny.

Můžete si vybrat drátovací formy k tvoření srdíček, hvězdiček, andílků, vánočních nebo jarních ozdob a dalších tvarů. Formy STAVEBNICE, které si sami doma sestavíte, jsou cenově výhodnější, než hotové formy. Různé pomůcky a nářadí k drátování, dřevěné korálky a komponenty k dalšímu tvoření, kreativní sady a železné dráty v různých průměrech a délkách. Mám také v prodeji dřevěné šperky, cedulky a dřevěné dekorace.

Pro více tipů sledujte můj Instagram účet Jitka Morys_formy drat
Inspiraci najdete také v mé FB skupině Drátování•Formy•Návody

-----------------------------------------------------------------------
Zde najdete další VIDEOnávody pro práci s formami. 

 

 

 

 

 
Welcome :) you can choose wireforms to create hearts, stars, angels, Christmas or spring decorations and other shapes, wireforms kits that you build yourself at home and are more cost-effective than finished forms. Various tools for creation with wires, creative sets. Iron wires for your creation. We have on sale wooden jewelry, toys,  labels and wooden decorations.

For more tips follow my Instagram account Jitka Morys_formy drat
You can also find inspiration in my FB group Drátování•Formy•Návody
-----------------------------------------------------------------------
There are more videoinstructions for working with forms here.

Formy - doporučuji použít na základní tvar železný drát tloušťky 1,25 mm nebo 1mm pro menší děti, pro větší tvary 1,4 mm (měděné dráty 1,5-2 mm). Na jemnější vyplétání pocínovaný drát 0,4 mm pro děti a začátečníky, běžně železný černý 0,5 mm (měděné dráty 0,5mm-0,7mm). Po vytvoření tvaru podle formy je potřeba ještě tvar v ohybech dorovnat plochými kleštěmi, aby byl pěkný. 
-------------------------------------------------------------------------
Wireform - I recommend using a 1mm and 1.25 mm thick iron wire, for large shapes 1,4mm (copper wires 1,5-2mm). For fine knitting 0,4 mm, 0.5 mm (copper wires 0,5mm-0,7mm).

Rady pro ohledně ošetření materiálu a drátěných výrobků najdete na mém blogu. Inspiraci a výtvory z tvoření mých šikovných zákazníků si prohlédněte ve fotogalerii. Budu velmi ráda, když mi pošlete fotky z Vašeho drátování :) 

Doporučuji navštívit také obchůdek Na výsluní paní Hanky, mé krajanky. 
Všem, kdo zavítáte, přeji krásný a pohodový rok 2022 {#emotions_dlg.naruc} 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Milí zákazníci(ce), můžete si zvolit variantu dopravy, která se Vám ukáže u objednávky. Nově nabízím přepravní službu Zásilkovna. U objednávky si vyberete pobočku, na které pak bude balík uložený 7 dní, můžete nechat prodloužit až na 21 dní. Vy si ho tam vyzvednete po upozornění SMSkou, že je balík na pobočce. Poboček je po ČR velmi mnoho, zobrazí se Vám všechny při objednávce po zvolení služby Zásilkovna. Mnoho poboček i na Slovensku. Osobní odběr-zdarma (Dobšice u Znojma nebo Brno-Židenice). Děkuji :o)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od JitkaMorys

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--