Profil uživatele
jitnem
Jitka Němečková | prodávající
Praha 9
Registrace: 2.4.2010

Jmenuji se Jitka Němečková a povoláním jsem grafička, ilustátorka a šperkařka.

Šperky vyrábím s přestávkami už od osmdesátých let, těsně po revoluci jsem prodávala v různých galeriích v Praze (hlavně Heleny Fejkové a galerii Franze Kafky). Po objevení Fleru prodávám převážně tady.

Pokud vás zajímá ještě něco, můžete si počíst v rozhovoru zde :-)

Také se někdy nemůžete rozhodnout?

Něco se vám líbí, ale najednou nevíte, která barva by se víc hodila? Máte každý den náladu na něco trochu jiného? Máte sto chutí koupit si víc kousků najednou, ale finance by jaksi nestačily? A co takhle jeden, který občas změní barvu nebo tvar?

Vyrobila jsem prstýnek, s nímž něco takového dokážete. Taková malá stavebnice, složená ze základního prstenu  se závitem, jedné nebo dvou vyměnitelných částí a ozdobné matičky. A to všechno v různých tvarech a barvách, které se dají libovolně kombinovat. Asi tak dvacet v jednom...

Navíc, prsten je roztahovací, aby bylo možné upravit jeho velikost.

 

 

Pro práci se stříbrem jsem registrována na puncovním úřadě.
Stříbrné šperky o váze do tří gramů jsou značeny ryzostním číslem a výrobní značkou (JN - viz obrázek). Šperky nad tři gramy výrobní značkou a státním puncem. Seznam platných puncovních značek je ke shlédnutí zde.

Faktury vystavuji v elektronické podobě a jsou vždy ke stažení u příslušné objednávky.

Způsob dopravy
Zasílám českou poštou, doporučeně nebo jako cenné psaní. Balím do krabičky nebo obálky a bublinkové fólie. V Praze je možné po dohodě osobní předání.
Obchodní podmínky

Kupní smlouva se uzavírá okamžikem odeslání objednávky. Odstoupit od smlouvy je možné do 14 dní od převzetí zboží. Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní. Kupní cena bude vrácena včetně poštovného, ale bez nákladů na dopravu zpět. Záruční doba je 2 roky od převzetí zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím