Profil uživatele
jjajjik
Prodávající
Praha 3
Registrace: 26.10.2009

 

Zdravím všechny, kdo zavítali, ať už náhodou nebo záměrně, do mého
virtuálního obchůdku. Tvořím hlavně pro radost. Dřív pro tu svojí, teď
(snad) i pro radost jiných:o) Dřív jsem kurzy dělala (pro děti a seniory, aby se to vykompenzovalo:o)), dnes na ně chodím a  občas si tam zkusím něco nového a co nedám, nebo si nenechám, to tu prodám:o) Doufám, že se Vám budou mé věci líbit natolik, abyste si mezi nimi pro sebe něco vybrali. A pokud ne, tak z nich můžete vybrat něco pro někoho jiného:o)

A abyste neměli dojem, že o mně vůbec nic nevíte, tak stručné info o tom, kdo jsem já:o)

Oficálně jsem Jana, ale pro dost lidí Jája a holt i ten Jájík:o) Mou velkou láskou je příroda, její ticho a klid a tak to občas kompenzuju koncerty, občas zajdu do kina na nějakou tu klasiku.  Každý rok chodím na Festival outdoorových filmů a Jeden svět.

Mám ráda hudbu jako třeba Jethro Tull, Janis Joplin, Jimiho Hendrixe, Johna Lenona, The plastic people, Pink Floyd, Blue efect, The Kinks (ty jsou vtipný:o)), Manu chao, Bebe, Džezvicu, CocoRosie, Létající koberec, Maoka, Tribali a samozřejmě starýho Mobyho a pak spoustu dalších, i těmhle nepodobných:o)

Filmy jako Big Lebowski, Imaginární lásky, Slepičí úlet, Hoří, má panenko, Lásky jedné plavovlásky, trilogii Homolků, skoro všechny filmy od Stanleyho Kubricka, Ariho Folmana, pár filmů od Hala Ashbyho, Davida Lynche a spoustu jiných, na které si teď nevzpomenu. 

Mám ráda Hundertwassera, Gaudího, Merleho, Irvinga, Stainbacka, Tolleho, Wattse, Thoreua, Komenského, Epiktóta, Bukowskiho, čaj, vodu, jídlo, zvířátka všech druhů (ovšem ne k jídlu:o)). Jednou bych chtěla do Nepálu nebo Tibetu a do Peru a mezitím všude kolem:o)

Mám toho ráda i víc a až si vzpomenu na další, dopíšu. Mějte se bláhově:o)

A kdybyste pocítili potřebu dát někdy trochu svého času na přilepšenou jiným, tak spolek Lungta a občanské sdružení Mikado si každého dobrovolníka hýčkají nade vše:o)

A toť já:o)

 

 

 

Ráda jezdím okukovat přírodu a cizí mravy, takže se čas od času může stát, že budu pár dní pryč. Vícedenní absenci Vám vždy uvedu v upozorněních.

Na závěr děkuji všem za jakékoli (zatím naštěstí jen pozitivní:o)) ohlasy. Díky moc všem za jejich komentáře (pod které, pokud nepůjde o dotaz, nebudu zasahovat a jenom se jimi budu kochat:o)), všem, kteří mi poslali hodnocení, všem, kteří si zařadili některé mé věci do oblíbených a do fler boxů a těm pár lidem, kteří mě mají v oblíbených:o)

A samozřejmě velké díky za projevenou důvěru těm, kteří se odvážili si u mě něco koupit:o)

PS: zboží je plné všelijakých zvířecích alergenů:o)

Mějte se a smějte se :oD

Způsob dopravy
Českou poštou, buď jako doporučená zásilka, nebo obyč balík. Balení dle potřeby-šperky a podobné věci do bublinky a prostě všechno tak, aby přežilo cestu:o) Po Praze je možné i osobní předání dle domluvy. Vše objednávám a posílám až po připsání peněz na účet. Ne, že bych byla tak nedůvěřivá, ale už se mi stalo, že si zákaznice po pár dnech nákup rozmyslela a nebyl to vůbec problém, ale hlavně proto, že jsem balíček ještě neodeslala a čekala na platbu, takže to beru jako ponaučení a radši odteď budu vždy čekat:o) Díky za vaše chápavé pokyvování:o))
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím