Domů Profil prodejce Joesje
  • Prodejce od r. 2010
  • Hradčany, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 10.11.2010
Město: Hradčany
Stát: ČR

Joesje

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

"Neptej se, co svět potřebuje. Ptej se sám sebe, čím ožíváš a jdi a dělej to, protože to, co svět potřebuje jsou lidé, kteří jsou živí."

...a já ožívám také tím, že se občas zašiju do pokojíčku a tvořím :-) Někdy ani nezáleží na tom co. Někdy začnu kreslit na cokoli, co mám kolem sebe, jindy si přinesu důkladně promyšlený návrh třeba z dlouhé a nudné přednášky a pak trávím dlouhé hodiny jeho realizací :")

Na fléru ode mě budete moci v budoucnu potkat hlavně šperky - korálkové, plstěné, drátkové i z velmi netradičních materiálů pro ty velmi odvážné jedince :-) možná přibudou i samolepky, malba a kresba na textilu, ozdobné krabičky na cokoli...

Toto všechno mě moc baví :-) Mám však taky mnoho dalších rolí - studentka, partnerka, brigádnice, animátorka... proto zatím na tvoření nezbývá tolik času, kolik bych si přála, takže tu mé výrobky budou přibývat postupně.

 Ale věřte, že jsou vyráběny s láskou a největším možným nadšením :")

Ode mě pro Vás - pro Radost :-)

Způsob dopravy
Zboží vám dopravím pomocí české pošty - u zásilek do 50g v rozměrech max. 23,1 x 16,4 x 0,5 cm bude poštovné činit pouze 12 Kč, u těžších či větších zásilek (do 2kg) je poštovné 49 Kč. Zboží bude zabaleno v autorském pytlíčku a obálce či bublinkové fólii (podle křehkosti.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Joesje

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--