Profil uživatele
Johkeo
Prodávající
Brno
Registrace: 12.3.2010

 Pletu na míru pro Vaši radost a radost Vašich pejsků.

Výrobky jsou zhotoveny ze 4 mm silného nylonového lana s nosností 249 kg/m. Obojky, vodítka a náramky vyrobené z tohoto lanka jsou 100 % spolehlivé a nezklamou vás ani vaše pejsky v jakékoli situaci. Spolehlivost zajišťuje i pečlivé pletení s láskou a péčí. Komponenty které používám jsou určeny speciálně pro vaše mazlíčky. 

VODÍTKA

Vodítka je možné naplést v jakékoli délce o třech tloušťkách. Dávám přednost klasickému kulatému úpletu, který je krásně poddajný a měkký, ovšem maximálně spolehlivý. Vodítka nepruží. 

  • Jednoduchá vodítka - pro malá a střední plemena
  • Středně silná vodítka - vodítka pro střední a velká plemena
  • Silná vodítka - pro velká nebo vemi silná plemena

Každé z vodítek lze naplést ve variatně nastavitelné (celkem tři délky) nebo pevné. Vodítka pevná jsou vynikajícím společníkem na cvičáku díky svojí poddajnosti a spolehlivosti. Vodítka nastavitelná jsou výborná na procházky v přírodě i ve měste na každodenní použití. Ke každému vodítku mohu vyrobit promyšlenou rozdvojku na dva až tři pejsky.

OBOJKY

Ve světě paracordu se fantazii meze nekladou. Existuje nesčetné množství typů obojků, ze kterých si každý vybere ten svůj srdcový. Barvám, šířce a délce se meze nekladou. Každý oojek který naleznete v nabídce mohu vyrobit v jakékoli barevné variantě, jakékoli délce, s kovovou nebo plastovou sponou. Šířka obojku je uvedena v popisu u každého typu. Samozřejmostí jsou zapletená očka k uchycení vodítek tak, aby byl obojek na 100 % spolehlivý. 

V nabídce naleznete obojky stahovací, polostahovací, obojky na trojzubec (na pevno) nebo nastavitelné obojky. 

Obojky v nabídce jsou vzorové, v případě objednávky je nutné změřit obvod krku pejska, který bude odpovídat výslednému vnitřnímu obvodu obojku. Obvod krku pejska měřte metrem přímo na pejskovi (není žádoucí měřit délku stávajícího obojku, může zkreslovat). Jakýkoli obojek v nabídce napletu na míru v jakékoli barvě na přání.

Zhotovení obojků a vodítek je do tří dnů, odeslání do čtyř dnů od provedení objednávky. Osobní převzetí je možné v Brně a okolí.

 

Vzor JEDNODUCHÁ KOBRA

Vzor ZAPLÉTANÁ KOBRA

Vzor DVOJITÁ KOBRA

Vzor TRILOBIT

Vzor JEDNODUCHÝ KULATÝ ÚPLET

Vzor SILNÝ KULATÝ ÚPLET

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím