Profil uživatele
Johy07
Prodávající
Velké Pavlovice
Registrace: 8.1.2015

Hlava pná fantazie a věčná touha něco tvořit a blbnout. Miluju neobvyklé věci a protože mne baví využít fantazii k neobvyklým věcem, dala jsem se jen tak do tvoření 3D obrázků.  Některé jsou ale i malované nebo tvřené z miniaturních kamínků, ale to poznáte na první mrknutí oka. 

Obchodní podmínky

Pokud si zboží objednáte, máte 10 dnů na vrácení bez udání důvodu. Poštovné jde za Vámi a je neevymahatelné zpět. Proto se ,prosím, vždy řádně rozmyslete. Platba probíhá vždy předem a já Vám dám vědět, kdy jsem schopná zboží odeslat. Maximálně se bude jednat pouze o dny. Pokud zboží vrátíte, musí být zabaleno stejně kvalitně, jako při dodání. Pokud by vlivem přeravy došlo k poškození,obraz vraťte, předem ale vyfoťte rozsah poškození, abych u pošty mohla uplatňovat náhradu škody. Nejlépe je spojit se písemně a další část reklamace bychom dohodli po telefonu. Jde mi vždy o psokojenost klienta. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím