Menu
--
Domů Profil prodejce Joldava
  • Prodejce od r. 2012
  • Děčín, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 21.1.2012
Město: Děčín
Stát: ČR

Joldava

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Jolana a před více než sedmi lety jsem utekla z Prahy na okraj Děčína. Do hájenky s nádherným výhledem na Labe na straně jedné a na labské pískovce na straně druhé.

 

Momentálně jsem už čtyři roky na mateřské a tak, abych se nenudila, začala jsem si hrát s korálky. Po expetrimentech s různými technikami a výrobky jsem se prozatím "zadrhla" u kytiček, kytic a motýlků z drobných rokajlů. Nejvíc mě baví ty, které ve finále vypadají jako živé {#emotions_dlg.rose2}.

 

 

Praktičtější stránku mého korálkování tvoří gumičky do vlasů. Můj první výtvor, který jsem si umotala před více než dvěma lety nosím doteď bez jediné opravy. Gumičky postupem času prošly "zátěžovými testy" na veškerém mém dlouhovlasém příbuzenstvu a kamarádkách a mohu tvrdit, že s úspěchem odolávají nástrahám sportovního vyžití, stejně jako péči o děti a dalším. Díky použité technice splétání jsou gumičky téměř vždy opravitelné. Tedy pokud se nenajde nějaký nenechavec, který přestřihne všechny gumičky najednou a korálky se nerozkutálí do neznáma {#emotions_dlg.mala}  Mrkající.

Všechny výrobky se snažím dělat jen jako jeden kus, ale v případě zájmu a dostupnosti materiálu mohu na přání zhotovit cokoliv znovu.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta; gumičky a motýly posílám v bublinkové obálce, kytičky jako doporučený balíček. Cena poštovného se tedy může měnit v závislosti na velikosti zásilky. Zásilky do zahraničí dle aktuálního ceníku České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Joldava

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím