Profil uživatele
Jolie
Prodávající
Olomouc
Registrace: 21.5.2008

Vítejte v mém malém obchůdku.  Najdete v něm paličkovanou krajku, korálkovou bižuterii, pletené zboží  a vůbec všemožné drobnosti pro radost.

V roce 1993 jsem absolvovala kurs Paličkovaná krajka ve Vzdělávacím spolku uměleckých řemesel v Praze pod vedením Ivy Proškové a od té doby se k paličkování čas od času vracím. Ve stejných kursech jsem se seznámila se základy dalších  technik starých řemesel. Pletu skoro odmalička a šiji nejraději jen pro sebe. Nejsem profesionální výtvarnice, jen ve volném čase splétám sny do nitek, drátů a korálků.

Ať dělám, co dělám, ze všeho mi nakonec vyjde dílko spíše romantické. Mám ráda spíše  tvary bohaté a strukturované, i když zde na Fleru obdivuji hladké a elegantní designové kousky. A tak se i já občas vracím k jednoduchosti.

Setkat se můžeme v klubech Paličkování, Šlapeme ve špercích / a občas i jiných /.

Tyto krajkové manžety jsou již vyprodány, ale můžeme se domluvit na jiných krajkách a materiálech, které budou vyhovovat Vašemu šatníku. Jejich nabídku najdete zde.

 Oblíbené kombinace :

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou, v obálce s bublinkovanou folií. Objemné zboží pak v recy krabicích. Způsob balení je zpravidla uveden u výrobku a je zohledněn ve výši poštovného. Pokud Vám stačí odeslání pouze obyčejnou zásilkou České pošty, připište poznámku k objednávce, částku poštovného Vám snížím při potvrzení objednávky.
Obchodní podmínky

Nabízím možnost platby na EUR účet ve FIO bance klientům pro platby ze Slovenska i zahraničí.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.