Domů Profil prodejce Jolie
Alena Kasíková
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Olomouc, ČR
  • 302 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (90) 100%
Nadšenci: 298
Aktivita: aktivní
Prodáno: 302
Registrace: 21.5.2008
Město: Olomouc
Stát: ČR

Jolie

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém malém obchůdku.  Najdete v něm paličkovanou krajku, korálkovou bižuterii, pletené zboží  a vůbec všemožné drobnosti pro radost.

V roce 1993 jsem absolvovala kurs Paličkovaná krajka ve Vzdělávacím spolku uměleckých řemesel v Praze pod vedením Ivy Proškové a od té doby se k paličkování čas od času vracím. Ve stejných kursech jsem se seznámila se základy dalších  technik starých řemesel. Pletu skoro odmalička a šiji nejraději jen pro sebe. Nejsem profesionální výtvarnice, jen ve volném čase splétám sny do nitek, drátů a korálků.

Ať dělám, co dělám, ze všeho mi nakonec vyjde dílko spíše romantické. Mám ráda spíše  tvary bohaté a strukturované, i když zde na Fleru obdivuji hladké a elegantní designové kousky. A tak se i já občas vracím k jednoduchosti.

Setkat se můžeme v klubech Paličkování, Šlapeme ve špercích / a občas i jiných /.

Tyto krajkové manžety jsou již vyprodány, ale můžeme se domluvit na jiných krajkách a materiálech, které budou vyhovovat Vašemu šatníku. Jejich nabídku najdete zde.

 Oblíbené kombinace :

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Jolie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--