Domů Profil prodejce jolijoli
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Královéhradecký, ČR
  • 2513 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (451) 100%
Nadšenci: 1945
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2513
Registrace: 20.2.2012
Město: Královéhradecký
Stát: ČR

jolijoli

/ Prodávající
Novinky
746152
5.9.2018 Nové korálkové a kožené náramky v kombinaci s růžovým zlatem - rose gold ♥

Vítejte v pohádkové zemi plné rozkvetlých růžových keřů, kde ptáci pějí na uvítanou ranním červánkům. Tu se v sadu pod jabloňkami skrývá truhlice plná pokladů.

JoliJoli tvoří ručně vyráběné šperky které oplývají jednoduchou krásou a elegancí. Hotovému dílku nakonec vždy přimísí špetku romantiky.

Nabízíme doplňky pro všechny dámy, které chtějí podtrhnout svou jedinečnou krásu něžným detailem. Mezi šperky naleznete náhrdelníky, náušnice a přívěšky zdobené rozmanitými materiály, kamínky, korálky, perlemi, pentličkami.

Každý kousek je tvořen s velkou péčí a láskou.

Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením a přijetím elektronické objednávky. 

Kupující odesláním elektronické objednávky souhlasí s doručovacími a obchodními podmínkami prodejce. 

Kupující je informován o přijetí objednávky vnitřní poštou nebo e-mailem. 

Kupující má právo do 14ti dnů od doručení zboží vrátit. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy a tedy vrátit zboží, pokud bylo zboží vyrobeno či upraveno na zakázku, personalisované zboží a zboží, které nelze vrátit z hygienických důvodů (náušnice). 

Kupující je povinen před vrácením zboží informovat prodejce vnitřní poštou. Zboží musí být vráceno nepoškozené a nepoužité v původním obalu a pečlivě zabalené. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží prodejci hradí kupující. Prodejce nenese zodpovědnost za ztrátu balíčku poštou při vrácení zboží (doporučuji zaslat doporučeně s trackovacím číslem). Částka za vrácené zboží bude vrácena kupujícímu po doručení zboží prodejci.

Prodejce nenese zodpovědnost za ztrátu balíčku poštou, pokud je zadaná adresa doručení chybná nebo nekompletní.

Balíčky jdou ze zahraničí 5-10 pracovních dnů jako dopis, bez možnosti sledování zásilky. Prosím, ujistěte se předem o době dodání, bohužel dobu poštovního dodání nemám možnost urychlit.

Pokud si budete přát zaslat balíček doporučeně s podacím a trackovacím číslem, prosím o informaci předem, dopravné bude účtováno podle ceníku Royal Mail 300,-.

Pokud nakupující uvede neúplné či nesprávné údaje pro zaslání či nemá řádně označenou schránku, bohužel neručím za případné ztráty balíčku. 

Výroba šperků je ruční, tedy nese známky ruční výroby a drobné nedokonalosti například u ručního ražení.

Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se ujistil o materiálu, charakteru, správné péči o šperk a o dodací době před objednáním zboží. 

***

Šperky z naší nabídky jsou vyráběny z bižuterního kovu, potřebují tedy speciální péči, aby byl zajištěn dlouhotrvající lesk a životnost šperku.

Jak o šperky pečovat:

Vyvarujte šperk styku s vlhkem, vodou, parfémy a jinými tekutinami. Po použití šperk ošetřete jemným suchým hadříkem. Uchovávejte mimo přímého slunce, nejlépe v krabičce na šperky nebo taštičce.

Způsob dopravy
Balíčky jsou odesílány v bublinkových obálkách. Doba dodání po odeslání je 5 - 10 pracovních dní. Děkuji za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jolijoli

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--