Vážení zákazníci, 1. prosince přijmu poslední objednávku s dodací lhůtou do 14 dnů. Vánoční dárky objednejte včas. Děkuji.
Profil uživatele
Josef Viktor
Jan Mamula | prodávající
Praha 5 - Smíchov
Registrace: 5.10.2009

Vítejte v mém obchůdku!

Již ho zde provozuji sedmým rokem a stále nevycházím z údivu. Jak dokáže tvůrčí úsilí spojovat a vytvářet jinde tolik nedostatkovou důvěru. Jak pestrá je zde nabídka a přesto si každý kousek najde svůj protějšek. Jak motivující je vzájemné sdílení a zážitek podpory. Zkrátka spousta nej...

Za ta léta jsem též pochopil, že v tomto "veřejném" prostoru je celkem zbytečné psát o své tvořivé touze jakož i zkušenostech. Oči si vybírají beze slov. 

Kdo chce o mně a mých názorech na práci s dřevem vědět víc, odpoví mu moje následující blogy:

 _______________________________________

Děkuji všem, kdo můj kšeftík navštěvují a projevují mi tolik nezasloužené přízně!


               Jan Josef Viktor Mamula

          ____________________________

Čtěte též rozhovor:

Dřevotoč jsem z lásky ke strojům

 

Originály, vzory, dodací lhůty

Vím, že každý chce mít své zboží pokud možno hned. Pokud se jedná o originál, který jen čeká na odeslání, není problém. Ale není v mých možnostech mít od všech věcí trvalou zásobu a každý kousek fotografovat, mohu ovšem již jednou vystavené vyrobit znovu. Potřebuji však čas, abych zkoordinoval výrobu pro své stálé zákazníky domácí i zahraniční, zvláště když se pohybuji mezi dvěma dílnami.

U většiny věcí nyní vystavuji fotografie základního typu a dodací lhůty zhruba 7 - 14 dnů u menších (rozumí se po obdržení platby, která pro mne potvrzuje vážný zájem zákazníka). Nabízím je pouze v případě, že mám k dispozici polotovary a mohu je tedy spolehlivě dokončit. Kromě toho není problém zaslat kontrolní foto (pokud je pro Vás kresba dřeva důležitá), nebo se domluvit na úpravách či změnách.

Větší věci 4 - 6 týdnů, podle možností práce v hlavní dílně.

Stálí zákazníci si zajisté všimlil, že jsem termíny prodloužil, abych si mohl práci lépe rozdělit a vyšel vstříc technologii. Sledujte, prosím, informace u vystavených výrobků!

Pokud se mi nashromáždí více objednávek nebo více kusů v rámci jedné, jsem nucen dodací lhůty prodloužit (oznámím při potvrzení objednávky).

Pokud dodávka spěchá: ověřte si předem nebo zdůrazněte termín dodání! Zvláštní kategorii zde tvoří zákazníci muží, kteří objednávají své dárky na poslwední chvíli. Jsem připraven Vám vyjít vstříc a podle možností začít práci na základě potvrzení o platbě.

Děkuji za pochopení.

Netajím se svou lehkou obsesí co se odřezků týče. Je mi líto každého kousku, z nějž by se přece dalo ještě něco... Také mne oslovil jeden anglický soustružnický web, kde se píše o truhlářských tovaryších, kteří po večerech kvůli cviku točili korále a pak soutěžili v jejich kvalitě. Kromě toho vyrábět korálky od ruky jeden po druhém je užitečná askese, která uklidňuje nervy a učí trpělivosti.

Přesto - taková činnost se nedá konat od rána do večera a může být užitečná jen jako doplňek jiné soustružnické práce. Proto dodací lhůty jsou v případě korálů delší, zejména i proto, abych mohl pracovat doma na minisoustruhu a nezdržoval provoz ve své hlavní dílně.

Kromě toho, pokud nemastíte korále na automatu, jde o podnik s minimálním hodinovým výdělkem.

Ale nechci se této nabídky vzdát, zejména proto, že chci točit korále z dřev, která v obchodě nenajdete, a také i napříč létům, jak je automat nezvládne.

Zkrátka, korále chtějí trpělivost!

 

Způsob dopravy
- ČESKOU POŠTOU jako doporučenou zásilku, případně balík. Pražákům mohu i osobně, ale nejsem snadno k zastižení.
 
- U vybraného zboží sledujte též TERMÍNY DODÁNÍ v závislosti na výrobní lhůtě a rozdělení práce, týká se zejména drobných věcí, které dokončuji z polotovarů!
 
- KOMUNIKACE: objednávky a zprávy vyřizuji jednou denně, zboží odesílám dvakrát týdně, zpravidla úterý a čtvrtek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.