Profil uživatele
JP
Prodávající
Liberec
Registrace: 24.6.2009

Velice ráda něco tvořím, tvořím pro radost svou a pro radost mých blízkých. Všichni moji blízcí a známí a už také jejich známí jsou mými výtvory bohatě zásobeni.

Do této početné skupiny můžete nyní patřit i Vy.

Prosím vstupte, jste vítáni. Vaše JP

Pokud se Vám líbí moje práce a máte nějaké požadavky např. na velikost, barvu...., napište mi prosím a já se pokusím Vaši představu vyplnit. 

Ráda pracuji s rozličnými materiály, v mém životě jsem měla možnost se setkat s různými výtvarnými technikami (práce v keramické dílně, práce s textíliemi, s přírodními materiály, práce se sklem, s papírem, drátkování-korálkování ......).

Ve velké míře se soukromě věnuji práci s bytovým textilem - šití záclon, závěsů, přehozů kamkoli a na cokoli, povlaků na polštářky a podsedáky, potahů na křesla a taburety, kapsářů k dětským postýlkám atd. 

Protože mám malé děti, často se dostanu i k šití oblečení a textilních doplňků.

V nedávné době jsem měla možnost se seznámit s malováním na hedvábí - s vytvářením obrázků, tato technika mě velmi zaujala. V současné době jsem se pustila do obrazu velkého 90x90 cm, a to je velká výzva, až ho dokončím, ráda se s vámi o výsledek podělím.

Ráda pracuji s přírodním materiálem - vyrábím obrázky ze slámy, obrázky z přírodnin do kuchyně, dekoruji suché květiny a přírodniny pro každou příležitost (aranžmá na stůl, závěsné dekorace, svícny na Vánoce...).

Drát a korálky dávají možnost výrazné kreativity, dá se z nich vlastně vyrobit cokoli - mám ráda rybky, moře, oblázky a mušličky a tak pořát drátkuji :o), ve spojení s korálky je každý výtvor originální. Z korálků jsem dlouhou dobu vyráběla přívěsky na klíče (podle známích předloh - ryba, vážka, myš, krokodýl ...).

Maluji barvičkami na sklo - dekorace do oken, obrázky do rámečku, dekorace na vypínače, na kameny, na zářivky ..... Barvičkami lze dekorovat cokoli. Používám vlastních námětů nebo předloh.

Způsob dopravy
Zboží odesílám pouze Českou poštou a to po připsání Vaší platby na můj účet. O všech krocích transakce Vás informuji e-mailem. Zboží je možné převzít i osobně v Liberci. Aktuální cena poštovného a balného se orientuje podle velikosti a váhy zásilky. Poštovné je vždy dle platného ceníku České pošty. Pokud si zakoupíte více zboží najednou poštovné účtuji samozdřejmě jen jedno (opět dle ceníku České pošty).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím