Nový slevový kupon na komplety: YMR-XM5-N91 20%.
Profil uživatele
JRpatchwork
Jana Rodová | prodávající
Novosedlice
Registrace: 12.7.2010

 

 

 

 

 

 

 Ukázky již prodaných výrobků, některé z nich i na zakázku:

imageimageimageimageimageimageimageimage


 
 
Způsob dopravy
Zboží zasílám po obdržení platby Fler dopravou (Geis - ČR), respektive Českou poštou (Slovensko). Po České republice je jednotná cena dopravy 84 Kč. Na Slovensko stojí poštovné menších výrobků 129 Kč, běžně velkých 162 Kč, u největších 205 Kč. V případě zájmu je možný bezplatný osobní odběr v okolí Teplic v Čechách.
Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, velmi mi záleží na Vaší spokojenosti a v případě jakýchkoliv problémů se Vám budu snažit vyjít co nejvíce vstříc. Můj zákazník vždy byl, je a bude mým pánem. A proto vždy, když máte cokoliv na srdci, se mi nebojte napsat. Vaše spokojenost je i mou spokojeností!

Do 14 dnů máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu.

- Právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů máte ode dne následujícího po dni, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží (to neplatí, bylo-li zboží objednáno na základě cenové nabídky a výroby zboží na zakázku).

- Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy mě musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat formou jednostranného právního jednání (písemně).

  • Důsledky odstoupení od kupní smlouvy:

- Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, zašlete zpět na mou adresu.

- Po obdržení vráceného zboží Vám vrátím bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání zboží k Vám.

- Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží.

- Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.

Reklamace

- Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.

- V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takovýto postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.

- Nejde-li o věci použité, resp. o vady způsobené opotřebením zboží, odpovídá prodávající za vady, které se projeví jako rozpor s kupní smlouvou po převzetí věci v záruční době.

Platba a dodání

- Cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy musí kupující uhradit v CZK/EUR prodávajícímu bezhotovostně převodem na účet uvedený při objednávání.

- Prodávající doručí kupujícímu zboží po obdržení platby Fler dopravou (Geis - pro ČR), respektive Českou poštou (Slovensko).

- Zboží je doručováno v České a Slovenské republice.

- Poštovné je jednotné (v závislosti na zemi) pro všechny hmotnosti, v případě SR se odvíjí pouze od velikosti balíku a jeho výše je uvedená v profilu prodejce a zároveň při objednávání.

Platnost od 30. září 2017

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
827023
27.8.2019 Nový slevový kupon v hodnotě 20% tentokrát na komplety - nakupujte...Originální dárek pro vaše blízké...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím