Domů Profil prodejce JuliaJewelry
  • Prodejce od r. 2013
  • Radvanice, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 28.1.2013
Město: Radvanice
Stát: ČR

JuliaJewelry

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Srdečně Vás vítám.

Jmenuji se Julie Burdychová. Narodila jsem se v roce 1992 v Trutnově. Bydlela jsem v Radvanicích v Čechách. Nyní se povětšinu času nacházím v Desné v Jizerských horách, kde se věnuji technikám výroby špeků. Mezi technik.které ovládám patří klasická výroba bižuterie, drátěné šperky z tepaného nerezového drátu doplněnému o minerály a drahé kameny, výroba z polymerů a vinuté perle nad sklářským kahanem.

Se všemi technikami jsem začínala postupně a také většinu z nichjsem se naučila sama s pomocí internetu a kníh. Nejprve mne uchvátila výroba bižuterie a postupně jsem podlehla polymerům (fimo, cermit) a drátěným šperkům. V rámnci svého lektorování v Domě pod jasanem jsem si vyskoušela taky práci se sklem v podobě vinutí perel a pořídila si vybavení na tuto techniku. Takže si občas vyrobím i pár originálních korálků dle své fantazie přímo v mé dílně.

Šperk na přání. Tento termín používám již dlouho pro Vámi navržený šperk,který Vám pomohou mé šikovné ruce zrealizovat a dát takovému šperku život.

Moc se těším na Vaše objednávky a zprávy. JJ.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, bublinková folie
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JuliaJewelry

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--