Profil uživatele
julielligraphy
Julie Tomečková | prodávající
Ostrava-Poruba
Registrace: 26.6.2018

Zdravím všechny návštěvníky profilu JULIELLIGRAPHY (čti džuliligrafy)

 - O MNĚ

Jmenuji si Julie, můžete mi říkat Juli, Julčo, Julko. Není třeba mi vykat, i když už jsem paní, stále jsem takové kuře :) Mám spoustu zálib, tvoření různého druhu je jednou z nich. Kreslím, maluju, navrhuju stránky, peču, hraju deskovky i PC hry, doučuju... Mou obrovskou láskou je angličtina, kterou učím v soukromé jazykové škole už čtvrtým rokem, 2 roky na soukromé střední škole. Píšu to zde, protože ode mne můžete očekávat spoustu textů a citátů v anglickém jazyce. Pokud mi bude přáno, pustím se i do výuky krasopisu, jelikož je o toto umění v ČR obrovský zájem a je úžasné, že se o to může člověk s dalšími lidmi touto formou podělit. 

S kaligrafií jsem začala v listopadu roku 2017 a od té doby se jí věnuji téměř denně, od absolutního začátečníka, který o kaligrafii nevěděl vůbec nic, jsem se docela vypracovala.

 

- PSÁNO RUČNĚ

Název mé "značky" julielligraphy se sestává ze dvou částí, první je mé jméno, druhá je část anglického slova calligraphy, což znamená kaligrafie = umění krasopisu. To samo o sobě hodně vypovídá o charakteru tohoto profilu, jelikož zde naleznete mé kaligrafické obrazy, plakáty, placky, popisy tabulí, achátů, textilu. Mým obrovským snem je podílet se na přípravě svatebních tiskovin. 

 

 

- KRESLENO DIGITÁLNĚ

Kromě krasopisu u mě najdete také mou digitální tvorbu, které se věnuji už nějakou tu dobu, od roku 2012. Především jde o koně Kůňa fantasy, někdy i realistické krajinyPalmaKrásný den.

 

KOMBINACE OBOU TECHNIK -

(malba akvarelem + digitalizace)

Začala jsem usilovně pracovat na autorských souborech určených k potisku předmětů jako polštářků, diářů, oblečení, hrníčků, vlastně téměř čehokoli, co vás napadne. 

image

 

- DALŠÍ PLÁNY

Další cesty, kterými se hodlám ubírat, jsou tvorba přání, svatebních oznámení, jmenovek, tabulí se zasedacím pořádkem, uvítacích tabulí, děkovných kartiček, originálních plátěných tašek, batůžků a botasek, možná i design samolepek, magnetek a odznáčků. Jednoduše všeho, co se dá popsat. Paleta

 

Veškerá tvorba je chráněna autorským právem Copyright

TOPlist

Přestože nabídka je docela pestrá, citáty jsou psány především v angličtině, jelikož jde o mou velkou zálibu. Chápu tedy, že do svých pokojů, pokojů rodičů, na svatební oznámení a jinde, chcete i tvorbu psanou česky. Není problém napsat si. Pokud umíte anglicky a líbí se vám nějaký citát a chtěli byste ten stejný, ale česky, se stejným stylem písma a barvou, stačí říct.

Další úpravy se týkají barevného schématu, tedy můžete požadovat vystavené zboží v jiných barvách tak, aby ladilo do vašeho pokoje. Dále jiný styl písma, jiná barva papíru, atd. 

 

Především ale tato sekce slouží pro ty, kteří si budou chtít nechat napsat svatební oznámení. Při objednání mi pošlete soukromou zprávu s textem, který bude na výsledném produktu. Tedy: 

1. jméno nevěsty a ženicha

2. místo, datum a čas konání svatby

3. otevírací text, citát, báseň

4. jakékoli další informace, které mají na oznámení být napsány

Je nutné, abyste informace napsali v přesném pořadí tak, jak je chcete mít na svém oznámení. Vytvořím dvě verze, dva návrhy, které vám zašlu k souhlasu. 

 

AUTORSKÁ PRÁVA

Na veškeré vystavené zboží se vztahují autorská práva, tzn. jakmile některé zakoupíte, je určeno pouze pro vaši osobu. Je zakázáno mé zboží dále distribuovat či vydávat za své. 

 

MNOŽSTVÍ NA SKLADĚ

Vystavené zboží je pouze jedno svého druhu.

V případě kaligrafických nápisů jde o ručně psané obrazy, což znamená, že musíte počítat s dobou nutnou k výrobě. Pokud stojíte o totožné, lze to zařídit v některých případech. Znamená to také, že zboží není okamžitě dostupné, ale budete si muset počkat, než jej napíšu. Jestli je to možné bude uvedeno v popisku zboží.

V opačném případě se dočtete, že kopii lze vytvořit, ovšem nebude 100% shodná s produktem na obrázku. Například se jedná o obrázky psané vodovými barvami, které mají tendenci vpíjet se všelijak a tvoří vždy unikátní vzory. 

 

BARVA

Vzhledem k rozdílnému nastavení jasu monitorů je možné, že se barva zobrazeného produktu bude jemně lišit od reality. Vše závisí na vašem uživatelském nastavení. 

 

MOCK-UP

Fotografie, které vidíte na Fler.cz, jsou tzv. mock-upy. Jde o předem vyfocené či digitálně vytvořené prostředí (obývací pokoj, studovna), které jsou k použití zdarma. Do těchto mock-upů vkládám tvorbu, abyste si mohli představit, jak asi vypadá obraz pověšený či opřený o zeď. 

Rámečky nejsou součástí zboží. Slouží pouze jako náhled, rámeček si obstaráváte sami podle vašeho vkusu, barevného ladění pokoje atd. To stejné platí pro polštářky/ botasky/ diáře a další předměty, jelikož slouží pouze jako náhled pro digitální soubor, který obdržíte a následně si s ním potisknete, co chcete vy.

Co se platby týče, o vše se postará Fler. Nabízím formu bankovního převodu předem či služby Paypal

Pokud jde o svatební oznámení, která jsou psána budoucím manželům na míru, cena je pohyblivá, což znamená, že bude stanovena po domluvě. 

Zboží je baleno do bublinkové folie a obálky, v případě, že překročí 1kg váhy, zasílám v krabici. Všechna psaníčka jsou zasílána formou obyčejného či doporučeného psaní s fixní sazbou 40 Kč a 75 Kč, nebo cenného balíku za 140 Kč, je v ní zahrnuto poštovné a balné. Cenný balík využívejte při zasílání drahých kamenů, tj. objednávky obsahující achátové plátky či krystaly a jiné zboží podobného charakteru. 

 

Prosím o přesné zadání vaší adresy, abychom předešli problémům s doručením jinam (zejména se jedná o diakritiku). 

Dále můžete využít osobního odběru u mě doma, informace do soukromých zpráv. 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno Českou poštou doporučeně. Je baleno do bublinkové folie a obálky, v případě větších objednávek do krabice. Do váhy 1kg posíláno jako obyčejné psaní se sazbou 40,- Kč a doporučené psaní se sazbou 75,- Kč. Cenný balík pak za 140,- Kč
Obchodní podmínky

1. Základní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a fyzické osoby, která uzavírá kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, nebo v rámci své podnikatelské činnosti (dále jen: „kupující“) prostřednictvím webového rozhraní umístěného na webové stránce dostupné na internetové adrese https://www.fler.cz/julielligraphy (dále je „prodávající“).

1.2 Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními těchto obchodních podmínek.

1.3 Tyto obchodní podmínky a kupní smlouva se uzavírají v českém jazyce.

1.4 Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

2. Informace o zboží a cenách

2.1 V internetovém obchodě jsou zveřejněny informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené v internetovém obchodě platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.

2.2 Veškerá prezentace zboží umístěná v katalogu internetového obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží.

2.3 Případné slevy s kupní ceny zboží nelze navzájem kombinovat, nedohodne-li se prodávající s kupujícím jinak.

3. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

3.1 Kupující provádí objednávku zboží těmito způsoby:

  • prostřednictvím svého zákaznického účtu, provedl-li předchozí registraci v internetovém obchodě Fler.cz

3.2 Při zadávání objednávky si kupující vybere zboží, počet kusů zboží, způsob platby a doručení.

3.3. Před odesláním objednávky je kupujícímu umožněno kontrolovat a měnit údaje, které do objednávky vložil. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, čímž kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.

3.4 Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky prodávajícím.

3.5 V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na jeho emailovou adresu pozměněnou nabídku. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena potvrzením kupujícího o přijetí této nabídky prodávajícímu na jeho emailovou adresu.

3.6 Pokud se jedná o hmotné zboží, prodávající jej započne vyrábět v okamžiku přijetí platby, ne dříve. Na výrobu zboží si vyhrazuje právo 5 pracovních dní. 

3.7 V případě digitálních souborů prodávající odešle odkaz ke stažení souborů v momentě připsání platby na účet. 

3.8 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

4. Platební podmínky a dodání zboží

4.1 Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit následujícími způsoby:

  • bezhotovostně platební kartou,
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího prostřednictvím platební brány Paypal.

4.2 Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li dále uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

4.3 V případě platby prostřednictvím platební brány postupuje kupující podle pokynů příslušného poskytovatele elektronických plateb.

4.4 V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na bankovní účet prodávajícího.

4.5 Prodávající nepožaduje od kupujícího předem žádnou zálohu či jinou obdobnou platbu. Úhrada kupní ceny před odesláním zboží není zálohou.

4.6 Zboží je kupujícímu dodáno na adresu určenou kupujícím v objednávce. Kupující se zavazuje, že jím vyplněné údaje jsou správné. 

4.7 Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

4.8 Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží, včetně nákladů na dodání, nejdříve však převzetím zboží. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

5. Odstoupení od smlouvy

5.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem  bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. 

5.2 Kupující, který odstoupil od smlouvy, je povinen vrátit prodávajícímu zboží do 14 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

5.3 Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a je-li to možné, v původním obalu. Nárok na náhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5.4 Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, není prodávající povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

5.5 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

5.6 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

5.7 Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží se nevztahuje na výrobky zhotovené podle požadavků kupujícího (výroba na zakázku, změna charakteru již zhotoveného výrobku).

6. Reklamace

6.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, zákazník má právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. 

6.2  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

6.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

6.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

7. Dodací podmínky

7.1 Zboží je odesíláno doporučeně Českou poštou jako cenné psaní.

7.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík na poštu, balík do ruky či dobírkou, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

7.3 Zboží je odesláno do pěti pracovních dnů po připsání částky na účet prodávajícího, nejdéle však do deseti pracovních dnů.

8. Ochrana osobních údajů

8.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

8.2 Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem 26.6.2018

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
800488
9.4.2019 V obchůdku přibyla novinka! Jde o kaligrafický text na přání k tisku na polštářek. Koukněte ;)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím