Domů Profil prodejce Juliema
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Český Rudolec, ČR
  • 637 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (128) 100%
Nadšenci: 158
Aktivita: aktivní
Prodáno: 637
Registrace: 21.12.2010
Město: Český Rudolec
Stát: ČR

Juliema

/ Prodávající
Novinky
91244
11.10.2012 Všem vám ze srdce moc a moc díkec!!! :-)

U P O Z O R N Ě N Í

 

Z VÁŽNÝCH RODINNÝCH DŮVODŮ NEPŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Vítejte...

Těší mne, že jste zavítali do našeho krámku. Většina vystaveného zboží pochází z lesů, vod a strání České Kanady, kraje téměř nedotčeného civilizací.

Zboží vyrábíme dle osvědčených receptur a postupů našich babiček a maminek,léta uložených a znovu objevených.Ale samozřejmě nejen podle nich.Dílem jde i o receptury jejich sousedů,nebo známých,a v neposlední řadě jde i o výrobky dle naší vlastní fantazie. Při výrobě nepoužíváme žádné umělé konzervanty ("jedovatá éčka"), tak hojně používaná v dnešním potravinářském průmyslu.Jsme držiteli osvědčení o znalosti hub,vydaného krajskou hygienickou stanicí,doloženého v doplňujících fotografiích každého výrobku z nich.

Rádi bychom Vás pozvali i na náš druhý profil : DedoDado, svět šitých a tkaných výrobků. Původně bylo vše tady, ale šály a ubrusy byly neustále upatlané od marmelády, tak jsme je přesunuli do samostatného krámku.

Račte vstoupit a dobrou chuť.

Zavítejte od nás třeba i do profilu uživatelky asmera, která dokáže z obyčejných věcí vyčarovat  neobyčejné dobroty.Např. z obyčejných broskví broskve opilé.{#emotions_dlg.premyslim}Usmívající se

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou zabalené v krabici zhruba do tří pracovních dnů ode dne,kdy je Vaše platba připsána na náš účet. Cena poštovného při objednání více položek z mé nabídky: Za cenný balík :do 2 kg 73 Kč, do 5 kg 80 Kč, do 10 kg 95 kg + 25 Kč za označení křehké zboží. Při nákupu více položek najednou samozřejmě stanovím pouze jednu cenu poštovného - podle celkové váhy všech zakoupených položek - tu Vám předem sdělím.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Juliema

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--