Domů Profil prodejce Juring
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Strančice, ČR
  • 188 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (37) 100%
Nadšenci: 341
Aktivita: aktivní
Prodáno: 188
Registrace: 31.1.2013
Město: Strančice
Stát: ČR
Důležitá informace: Naše prsteny jsou elegantní šperky. Jejích šířka je 5-6 mm a tloušťka pouhých 1.2 mm. Na ruce nijak nepřekáží, no zároveň garantujeme jejich pevnost a odolnost!

Juring

/ Prodávající
Novinky
415028
14.8.2015 Milí zákazníci, do ponuky pribudol nový typ obrúčky z chirurgickej ocele a dreva, kuk do galérie :)

Jsme česko ???????? - slovenská ???????? značka zabývající se ruční výrobou dřevěných prstenů v kombinaci se zlatem a stříbrem. 

Jsme manželé Matúš & Zuzana a v březnu 2021 jsme značku JURING převzali od zakladatelů Juraje a Jiřího. Obnovili jsme její provoz a tvrdě pracovali na tom, abychom mohli pokračovat ve výrobě prstenů v designu a top kvalitě, na kterou jste byli u značky JURING zvyklí již od roku 2013. Dali jsme dohromady perfektní tým šikovných lidí, kteří milují řemeslo, hlavně drobnou práci se dřevem, stříbrem a zlatem.

100% ruční výroba

Řemeslná zručnost je základem naší výroby. Všechny prsteny pro vás vyrábíme ručně s využitím moderních technologií v naší dílně. Ruční výroba potřebuje svůj čas, aby každý prsten mohl být unikát. Postupně jsme získali dostatečné zkušenosti a praxí, abychom vám mohli předat to nejlepší ve spojení přírodních materiálů a originálních šperků.

Naše dřevo

Dřevo je základ naši tvorby. Má svůj vlastní jazyk a v JURINGu mu nasloucháme již od roku 2013. Prsteny JURING vyrábíme s úctou k lesům, k řemeslu člověka a jeho kreativitě. Naše prsteny posouvají krásu šperků na novou úroveň - dřevo zhmotněné v luxusních prstenech v kombinaci se zlatem a stříbrem.

Kvalita

Naše dřevo pochází od nejlepších dodavatelů na světě. Dřevo z jejich lesů bylo použito i pro výrobu nábytku pro mrakodrap Trump Tower v New Yorku. Dřevo ošetřujeme tak, aby bylo dlouhodobě chráněno proti škrábancům a vlhkosti. Naše prsteny budete nosit a milovat dlouhou dobu - za to dáme ruku do ohně!

JURING - i dřevo je šperk.

Matúš & Zuzana 

Způsob dopravy
Zásilkovna nebo Česká pošta. Na Slovensko Zasielkovňa alebo Slovenská pošta. Prsteny balíme do krabičky a následně do obálky s bublinkovou fólií.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Juring

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--