Domů Profil prodejce JUSTAdream
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Račice-Pístovice, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 100%
Nadšenci: 10
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 24.10.2013
Město: Račice-Pístovice
Stát: ČR

JUSTAdream

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

JUSTAdream vzniknul jako splnění jednoho z mnoha mých snů - snů Justyny. Ráda tvořím pěkné věci pro sebe, rodinu, známých a chci začit těšit i ostatních. Jako JUSTAdream chci, abyste pocítili, že darování něčeho druhým je obšťastňující i darujícího. Zejména milovanou osobu.

V obchůdku JUSTAdream najdete inspiraci na dárky pro přítelkyně, dceru, mámu, kamarádku... Výrobky, které prezentuji v tímto obchůdku dělám vždycky s láskou a plným věnováním. Snažím se, aby byly pěkné, neopakovatelné a zahřívaly srdíčka.

Nejraději maluji mandaly a vypaluji do dřeva zajímavé motivy, obličeje apod. Moc mne baví také gravirování do skla, kreslení, navrhování přáníček apod. Proto se budou tady objevovat obrazky, kuchyňské pomůcky, zdobené láhve a jiné uskutečněné nápady. 

Pokud byste chtěli využit fotku mého zboží - nebráním, šiřte. Pamatujte ale ve viditelném místě pod fotkou uvést zdroj (odkaz na obchůdek). Budu ráda jestli o JUSTAdream bude vědět víc lidí :)

Termín a cena dodání uvádím vždycky v popisech jednotlivých výrobků. Pro výrobky dostupné "ihned", balík zasílám do tří pracovních dnů po přijetí platby na účet.

V případě nákupu více kousků od JUSTAdream, platí se jedno poštovné. Jestli jednotlivé výrobky mají různé hodnoty poštovného, vezmete prosím v úvahu nejvyšší cenu.

Výrobky posílám v bublinkových obálkách. Pokud daný předmět vyžaduje zvětšenou ochranu, nevyhýbám se balení do krabičky - vždycky na prvním místě je bezpečnost vašich věci.

Objednávky posílám jako doporučené psaní Českou poštou. Na přání je možné poslat zásilku jiným způsobem. V Brně se můžeme domluvit na osobním odběru (v tímto případě neplatíte poštovné).

V naším domě nemáme zvířata a nikdo nekouří, tak výrobky JUSTAdream jsou volné od pachů a zvířecích alergenů.

   

 

Způsob dopravy
Výrobky posílám v bublinkových obálkách. Pokud daný předmět vyžaduje zvětšenou ochranu, nevyhýbám se balení do krabičky - vždycky na prvním místě je bezpečnost vašich věci. Objednávky posílám jako doporučené psaní Českou poštou. Na přání je možné poslat zásilku jiným způsobem. V Brně se můžeme domluvit na osobním odběru (v tímto případě neplatíte poštovné).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JUSTAdream

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--