Domů Profil prodejce Justýna-korále
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Rokytnice, ČR
  • 87 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (37) 100%
Nadšenci: 52
Aktivita: aktivní
Prodáno: 87
Registrace: 16.5.2014
Město: Rokytnice
Stát: ČR
Důležitá informace: Aktuálně máme kapacitu vyrábět pro Vás zboží na přání (dle znamení, v jiné barevné kombinaci, partrerské sety rozdělit nebo naopak vytvořit nový partnerský set, k náušnicícm vyrobit náramek nebo k náramku náušnice či náhrdelník, macramé/paličkování/ háčkování v jiné barvě atd..), určitě se domluvíme.

Justýna-korále

/ Prodávající
Novinky
961059
5.8.2021 Objednávky přijaté a zaplacené do pátku 6.8. odbavíme v příštím týdnu, objednávky přijaté později vyřídíme po dovolené!
Krásné prázdniny!

Justýna vznikla pro radost a jsme moc rádi, že můžeme dělat radost i ostatním. S maminkou se věnujeme všem možným ručním pracem, obě jsme pedantky, lpíme na kvalitě a dobře odvedené práci.

Korálkujeme, paličkujeme, háčkujeme, šijeme, tvoříme z papíru a drháme

Snažíme se pracovat s kvalitními materiály a samozřejmě s láskou, vždy u každého výrobku uvádíme, z čeho a jak byl vyroben.

Pracujeme v nekuřáckém prostředí bez zvířat.

Justýna, jako naše značka, se zrodila, když jsem byla ještě na studiích, většinu naší tvorby jsme rozdaly kamarádkám a rodině pro radost a z lásky. Babička by mohla otevřít galerii s našimi paličkovanými panenkami, znameními a vším možným. Maminka mně a bráškovi celé dětství šila oblečení, polštářky nebo háčkovala hračky. Nyní jsem maminka i já a po večerech tvořím všechno možné, abych se trošku odreagovala od autíček, vláčků a traktůrků... Nejraději ale tvoříme společně. Aktuálně pracujeme na autorských návrzích znamení zvěrokruhu, to nás napadlo, jako super dárek k narození/narozeninám ratolestí  přátel nebo rodiny.

A proč právě Justýna? To je na počest jedné důležité osoby, která se na Justýnu narodila.

S láskou Vaše Justýna

 

 

Vše pečlivě zabalíme a posíláme prostřednictvím České pošty, PPL nebo Zásilkovny včetně faktury.

Objednávky vyřizujeme, co nejrychleji po připsání platby na účet.

Pokud si u nás objednáte za 2 000 Kč (bez poštovného), poštovné od nás dostanete jako dárek.

Péče o výrobky od Justýny

Určitě Vás zajímá, jak se starat o bižuterii a výrobky od Justýny, přeci jenom nic nevydrží věčně, ale když se dodržuje pár zásad, jejich životnost se tak může výrazně prodloužit.

V první řadě šperky nesmí přijít do kontaktu s vodou, chemikáliemi nebo kosmetickými prostředky. Obzvlášť šperky z obecného bižuterního kovu nebo šperky z paličkované či háčkované krajky. Musíme si uvědomit, že i některé přírodní minerály jsou rozpustné ve vodě.

Nedoporučujeme ani každodenní nošení. I pot je svým způsobem chemikálie a například perly se mohou jeho působením časem poškodit. Také šperky z obecného bižuterního kovu je vhodné nosit pouze jednorázově/příležitostně do divadla či na ples.

Šperky také není vhodné vystavovat dlouhodobě slunečnímu záření.

Se šperky není vhodné se koupat, spát či sportovat/cvičit, kdy může dojít k jejich přetržení nebo mechanickému poškození. Obecně doporučujeme předejít kontaktu s tvrdými nebo ostrými předměty. Některé korálky jsou velmi křehké.

Veškeré šperky a zejména ty ocelové je nutné si sundat před různými činnostmi nebo obsluhou strojů, kde by mohlo dojít k jejich zachycení a následnému poranění.

U bižuterie z přírodních minerálů jsou uvedeny jejich účinky, jedná se o obecně dostupné informace vycházející z legend, v žádné případě nenahrazují klasické lékařské postupy!

Bižuterii doporučujeme uchovávat na měkké podložce, či v krabičce.

Za zmínku stojí i paličkované a macramé dekorace. Paličkované a některé macramé (drhané) dekorace jsou finálně natužené, proto nesmí přijít do kontaktu s vodou nebo chemikáliemi. Ani tyto výrobky není vhodné dlouhodobě vystavovat slunečnímu záření.

A co se týče macramé závěsů na květináče – nijak je neupravujte nebo nerozvazujte, vyvarujte se jejich kontaktu s ostrými předměty, pokud bude někde patrné porušení materiálu, nepoužívejte je. Závěsy jsou vyrobené na průměrné pokojové rostliny.

Veškeré naše výrobky uchovejte mimo dosah dětí! Nejedná se o hračky! Předejdete tak možnému spolknutí předmětu nebo jeho vdechnutí!

Vaše Justýna

Způsob dopravy
Posíláme prostřednictvím České pošty (doporučené psaní - drobnější dekorace, cenné psaní - šperky, balík do ruky), PPL a Zásilkovny. Zásilky jsou pečlivě zabaleny do bublikové obálky nebo papírové krabice. Objednávky většinou stíháme vyřídit dřív, než je uvedená dodací lhůta.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Justýna-korále

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--