Profil uživatele
JutovkaJVK
Prodávající
Chrastava
Registrace: 21.2.2011

Dobrý den,

jmenuji se Viktor a vítám Vás v našem " obchůdku" s autorskou kolekcí kabelek a tašek z jutové příze a bavlny s originálním zdobením.

S mojí manželkou  Janou, vyučenou brašnářkou, jsme v roce 2000 opustili svá původní povolání , v oblasti chemie a ekonomie, a založili rodinnou autorskou tvůrčí dílnu. Ta se nachází v našem domě,  historické budově z poloviny 19.století ( bývalé škole ) na úpatí Jizerských hor. K našemu působení v kraji zasaženém odsunem Němců patří také snaha o obnovu kulturní památky-kostelíka z období raného baroka - v našem těsném sousedství.

Pro naši tvorbu jsme sáhli k přírodním materiálům rostlinného původu a s tradicí zpracování v našem regionu : jutové příze z lýkových vlákem jutovníku, bavlny, různých druhů dřevin a keramiky. Tvoříme na základě našich vlastních výtvarných návrhů, rádi a v prostředí nekuřáckém a vegetariánském.

Osobně se s námi můžete setkat na řemeslných trzích v krásných městech a místech Čech a Moravy. Tak ať se Vám naše kabelky hezky nosí a přinášejí radost.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím