Domů Profil prodejce Kabelky FELLY
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Štítina, ČR
  • 236 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (54) 100%
Nadšenci: 324
Aktivita: aktivní
Prodáno: 236
Registrace: 9.9.2018
Město: Štítina
Stát: ČR

Kabelky FELLY

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Není náhoda, že se věnuji šití. Již od 10 let jsem si za ušetřené skromné kapesné, sama šila oblečky pro panenky na šicím stroji mé maminky. I když jsem se pak profesně věnovala něčemu jinému, tak šití bylo stále mým paralelním světem.

Jednou velkou náhodou jsem pak přišla k profesionálnímu
šicímu stroji, díky kterému jsem objevila nové možnosti. Začala šít na vyšší úrovni, využívat nové materiály, až jsem se dostala tam, kde jsem teď. Návrhy a ruční výroba koženkových kabelek a baťůžků se pro mne stala vášní. Stále vyšší zájem, nejen z okruhu rodiny a známých mne přivedl k myšlence, nabídnout svou rukodělnou tvorbu také vám, kdo jste se ocitli na mých stránkách. Budu moc ráda, když se stanete mým spokojeným zákazníkem, tak jako již stovky před vámi, kdo si mou kabelku či baťůžek již zakoupili nebo jimi byli obdarování.


Každá kabelka nebo baťůžek jsou vyrobeny pouze po jednom kuse a každý další kus je na objednávku, kterou se snažím realizovat co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů. Každou objednávku vnímám jako závazek vůči Vám a vůči Vaší důvěře, kterou jste do mne vložili. Vypracovávám ji velmi pečlivě, důsledně a láskyplně. Hotový výrobek pohladím a úhledně zabalený odesílám zákazníkovi. 


K výrobě používám vysoce kvalitní syntetickou kůži, která je testována metodou Martindale, což je testování mechanické otěruvzdornosti materiálu. Každá použitá syntetická kůže pro výrobu kabelky nebo batohu musí splňovat vysoký stupeň otěruvzdornosti, což je více než 50 000 cyklů Martindale.
Materiály s takto vysokou otěruvzdorností se užívají převážně v kancelářích a hotelích, kde jsou silně zatěžovány. 
Šiji těmi nejkvalitnějšími nitěmi předurčenými tam, kde je potřeba co nejvyšší kvality a taktéž dodávají výrobkům jistotu kvalitního švu a v neposlední řadě jej také zdobí. 
Vše se snažím stále zlepšovat a rozšiřovat možnosti a nabídku tak, abych mohla šířit maximální spokojenost mezi Vámi, našim zákazníky. 

 
Za Kabelky FELLY Vaše Kateřina

Způsob dopravy
Zboží odesílám přes službu Zaslat.cz, která se snaží vybrat vždy cenově nejvýhodnější dopravu. Pelíšky balím do bublinkové fólie. Kabelky odesílám vždy v krabici.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kabelky FELLY

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--