Domů Profil prodejce KaBubu Jewellery
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Plzeň, ČR
  • 13 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 65
Aktivita: aktivní
Prodáno: 13
Registrace: 5.7.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR

KaBubu Jewellery

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Jmenuji se Kateřina Dolejšová a žiji v Plzni. Vystudovala jsem obor Design kovu a šperku u prof. ak. soch. V. K. Nováka na Západočeské univerzitě v Plzni, Ústavu umění a designu.

Po svém dědečkovi jsem zdědila radost z tvorby drobností a lásku ke dřevu, z čehož se vyvinula má záliba v tvorbě šperku. Nejbližší mi jsou materiály ušlechtilé a zároveň skromné, mezi které řadím stříbro a dřevo. Nedám dopustit na klasický šperk, často zpestřený zasazenými minerály a také miluju drobnou práci se dřevem, libuju si v opracovávání tohoto vonícího, organického a ušlechtilého materiálu.

V mé nabídce se setkáte pouze se šperky, které jsou vyrobeny ručně, nenajdete tu tedy sterilní dokonalost danou řezáním laserem, 3D tiskem či jiným obdobným druhem neosobního strojového zpracování, degradujícího šperky na úroveň levného spotřebního zboží z Číny, produkovaného v masovém měřítku.

Jsem registrovaná na puncovním úřadě. Mé stříbrné šperky jsou označeny puncovní značkou: v případě šperků vážících méně než 3 g je to ryzostní značka 925 a šperky vážící nad 3 g jsou označeny ryzostní, výrobní i státní značkou.

Způsob dopravy
Zboží je expedováno Českou poštou. Poplatek za poštovné u jednotlivých položek je včetně balného.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KaBubu Jewellery

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--