Profil uživatele
Kacafurie
Prodávající
Brno
Registrace: 18.8.2009

Dobrý den,

jak to dopadne, když se děti nechají od dětství tvořit, je názorně vidět na naší rodině. Naším bytem prošlo množství všelijakých technik. Ve větší míře se pak u nás ujaly vinuté perly a později tepaná chirurgická ocel, hliníkové kroužky a cínování. Výrobky, které u nás najdete, vyráběla buď Katka (vinutky, cínování, ocel), nebo Hana (ocel, kompletace šperků, hliníkové kroužky, fimo) nebo je vyráběl Vlasta (repliky historických korálků a některé vinutky).

V našem obchůdku najdete náušnice a náhrdelníky z vlastnoručně vyráběných vinutek, korálky nebo jejich sady pro vaši vlastní tvorbu a puzetové náušnice vinuté přímo na drátek z chirurgické oceli.

Vinutá perla

Těm, kteří se věnují třeba různým aktivitám z oblasti living history, jsou určené korálky vyráběné podle archeologických nálezů z období pravěku až raného středověku. Na našem území je tedy zanechali Keltové a staří Slované.

Slovanský korálek s kovovým jádrem Velkomoravský skleněný gombík

Vlastnoručně vyrobené vinutky také využíváme k tvorbě šperků z chirurgické oceli. Někdy místo nich používáme polodrahokamy.

Náušnice z chirurgické oceli Přívěsek z chirurgické oceli

Pro ty, kteří se chtějí věnovat vlastní tvorbě vinutek, tu máme nabídku českého lampového skla, hliníkových kroužků a časem přibyde i další materiál.

Pokud byste některou z vinutek, které najdete v našem obchůdku, chtěli například v jiné barevné kombinaci, kontaktujte nás a domluvíme se, jestli je to možné.

//

Způsob dopravy
Lampové tyčinky posílám zabalené v bublinkové fólii a tubusu z tuhého kartonu. K zasílání využívám službu cenný balík, kterou nabízí Česká pošta. Poštovné činí 100,-Kč. Ostatní zboží posílám v bublinkové obálce, nebo podobném obalu doporučeným dopisem. Poštovné a balné činí 50,- Kč Je možné domluvit se i na osobním předání v Brně. V tom případě ušetříte za poštovné a bankovní poplatky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.