Domů Profil prodejce Kacenice handmade
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Kladno 4, ČR
  • 11 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 15
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 5.8.2010
Město: Kladno 4
Stát: ČR

Kacenice handmade

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás na návštěvě v obchůdku s mými výtvory. Už nějakou dobu tvořím všechno možné i nemožné, zkouším různé techniky a tak jsem se rozhodla jít s kůží na trh a doufám, že se vám mé výtvory budou líbit. ;)

Pokud se vám některý z výrobků líbí, ale přáli byste si jinou barvu, či například u roztahováků jiný průměr určitě se ozvěte já se pokusím vaše přání splnit...;)

Welcome to my small shop with my creations. For quite some time I have been creating all sorts of interesting and less interesting things, trying different techniques and now i decided to go out and try if the world will like the stuff I make... I hope you will like it here...;)

In case you like anything but would like to have different color, or specially with the expanders different size dont hesitate to contact me and i will try to fulfill your wishes.. ;)

Způsob dopravy
Zásilky posílám českou poštou v bublinkové obálce a samozřejmost je jen jedno poštovné, pokud si objednáte více věcí najednou. I use czech post and bubble envelopes to send the shippments and of course in case you order more thingies you pay the post charge only once.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kacenice handmade

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--