Domů Profil prodejce Kačita
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Jihlava, ČR
  • 72 prodaných kusů
  • 97% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 97%
Nadšenci: 149
Aktivita: aktivní
Prodáno: 72
Registrace: 4.8.2009
Město: Jihlava
Stát: ČR

Kačita

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Dobrý den, omlouvám se všem, kteří mají nevyřízené objednávky mikin Kosmo tyrkys, jsem od minulého týdne v nemocnici. Mikiny jsou rozešité a i pohledávky budou vyřízeny do konce srpna. Tímto se ještě jednou omlouvám a přeji krásný zbytek léta ve zdraví prožitý). Kačita.

 

 

 

Jsem ráda, že jste právě našli můj profil. Pokusím se Vám zde přiblížit svoji tvorbu a zároveň samu sebe. Má cesta vizí nespadá pod žádné  trendové směry a ani touto cestou jít nechci. Čerpám nejen z orientu, snů a hudby, ale miluju ve věcech kolem jistou část temperamentu a možná i lehké nadsázky. Snažím se ale zachovat nositelnost a zároveň  kvalitu. 17ti letá praxe v oděvním odvětví jako návrhářka mi to lehce umožňuje a v pracích zhodnocuji své dosavadní zkušenosti. Svět kolem vnímám, a raduji se z něho, nejen díky genům matky malířky a otce hudebníka. Nesnažím se jít proti proudu řeky umění, ale právě zaplout do skrytých hlubin, malých zátočin, peřejí a třpytivých potůčků, kde na mě čeká tolik zvláštností a jinotajů. Možná právě proto se mé věci líbí a jsou žádané nejen od stálé klientely, do které budete patřit možná i Vy.  Ruce, které mi požehnal Bůh, jsou schopny tvořit sochy a sošky, obrazy kreslené uhlem a tuhou, šperky, vitráže na lahvích a sklech. Ale jejich hlavní náplní je mazlení se s látkou a zhotovení požadovaného kusu oděvu, ale i doplňky jako jsou tašky, kabelky a třeba i historické kostýmy. Tímto živím nejen duši svou, ale možná i tvou....... Kateřina Čechová alias Damiana Perez.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kačita

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--