Menu
--
Profil prodejce Kadheeja Domů
Profil uživatele
Kadheeja
Prodávající
Plzeň
Registrace: 22.8.2008

Jupíí, huráá, už je to tady. Megabooks mi vydal sadu výukových materiálů pro děti k výuce angličtiny doma, v MŠ či ZŠ. Roky učím angličtinu děti od 2 do 8 let a vedu metodické semináře. Poslední dobou každou volnou chvíli stříhám, natírám, řežu a šiju a vznikají tak krásné pomůcky nejen na angličtinu. Jsem ráda, že je konečně můžu nabídnout na Fleru :-) 

Zatím se celý můj počin skládá z pracovního sešitu pro děti, Metodiky 1 a 2 (ty obsahují flashkarty, kopírovatelné šablony a hlavně hry a aktivtiy pro výuku AJ), listáře (úžasná věc na seznámení s psanou formou slov) a kolem 25 různých pomůcek na téma Baa, Baa Black Sheep.

Pokud půjde dobře prodej, vydá Megabooks ještě další 3 moje učebnice (Five Little Ducks, Incy Wincy Spider a Hickory, Dickory Dock).

Snažím se o co nejnižší ceny, aby se k učebnicícm a pomůckám dostalo co nejvíce maminek a dětí. Pomůcky vyrábím sama (sem tam mi také ujede nějaká ta čára...) a dělám to z lásky a přesvědčení, že angličtinu jde dělat zábavně. Vše jsem vyzkoušela na dětech ze školky a prvních ročníků ZŠ. Nabízím u nás oblíbené aktivity a pomůcky, tak se snad ovečky zabydlí i u vás :-)

 

Fimo, které je mojí druhou specialitou, se již odsouvá na druhou kolej... V současné době žiji jen ovečkama :-) Baa

 

 

Varování: O vhodnosti využití mých pomůcek rozhoduje rodič. Některé obsahují malé části a nejsou tak vhodné pro děti do tří let. Jiné mohou obsahovat ostřejší konce (většinou u drátků - i když se je vždy snažím ohnout či otupit) nebo se jedná o dekorativní materiály, které by nutně nemusely děti strkat do pusy. Všechny pomůcky máme vyzkoušené a ve školce používáme již delší dobu. Nic to ale nemění na tom, že o tom, zda dítěti pomůcku poskytnout, rozhoduje rodič.

Způsob dopravy
Na poštu se dostanu většinou jen v pátek (občas i v pondělí). Jinak mám bohužel kroužky v ZŠ až do večera a to už na poště nikdo není... posílám v bublinkaté obálce, jedno poštovné při více kusech, pokud se vejdeme do doporučeného psaní (55Kč). Větší předměty (krabičky, kelímky atd) už musím posílat jako balíček a ten vyjde na 110Kč (to už se pak vyplatí vybrat si těch větších věcí více, že?) osobní předání Plzeň (mohu nechat u nás ve školce nebo škole)
Obchodní podmínky

Prodejní informace:

Ke každé objednávce je vygenerovaná elektronická faktura, kterou můžete i vy stáhnout na stránce s vaší objednávkou.  Pokud i přesto potřebujete vytištěnou fakturu s razítkem a podpisem, na požádání vám ji dám do zásilky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
451885
28.11.2015 Milé zákaznice, následující týden jsem na výměnném pobytu s dětmi a poté mě čeká plno besídek a aktivit. Již pravděpodobně nebudu schopna před Vánoci zaslat žádné objednávky. Katka
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím