Profil uživatele
KaHanka
Prodávající
Ostrava
Registrace: 4.2.2009

Přeji krásný den a vítám Vás v mém miniobchůdku. Jmenuji se Hanka a moc ráda si hraji s barvami. Mé výrobky vznikají z prosté touhy zkusit něco vytvořit. Vždycky mě překvapí, když je výsledek mého hraní ke koukání.

Dříve jsem malovala hedvábné šátky. Jejich lesk a něžnost mě okouzlují. V poslední době však mé tělo odmítá spolupráci s duchem a velké plochy prostě nezvládám. Naštěstí jsem objevila barvy na textil a zjistila jsem, že trička ozdobená mou fantazijí sluší a podtrhují krásu nositelky, tak to zkouším dál.

Když už neudržím v ruce ani štětec, stále ještě mohu řádit s myší. Tak vznikají mé obrázky a grafiky.  Dovoluji si nabídnout některé výsledky mých her k nahlédnutí. Jestli se vám některý z obrázků zalíbí a budete si přát třeba, aby visel u vás na zdi, zašlu vám jej v elektronické podobě v kvalitě vhodné pro tisk. To znamená nejvyšší možné rozlišení s nastavenými požadovanými rozměry. Některý z mých obrázků je možno použít třeba jako plochu počítače nebo jakkoli  jinak vás napadne.  Po domluvě lze rozměry, rozlišení nebo jiné parametry změnit podle potřeby.  

 Zatím jsem svými výtvory obšťastńovala hlavně příbuzenstvo, ale třeba budete chtít taky ozdobit šatník. Bude mi ctí. 

A tak Vám děkuji, že koukáte a doufám, že se Vám bude aspoň něco líbit.

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím