Profil uživatele
kahor50
Prodávající
Tišnov 3
Registrace: 26.12.2009

Prodávající je plavčíkem ( to jest osobou starající se o hmotné zabezpečení) posádky Ponorka Viktoria, jejímž kapitánem a největším šéfem prvním po Bohu je cpt. Rudi Lorenz.  Posádka je cvičena v umělecké fotografii, grafice, převážně se ale věnuje tvorbě plastik a artefaktů pocházejících z vizí fantaskních a snových světů viděných na cestách do neznáma.

ponorka sama

Jednou z etap tvorby kapitána Rudiho jsou sestavy pro nevidící děti využitelné hlavně v oblasti péče o nevidomé, o jejich estetickou výchovu a zkvalitnění jejich života. Je zde umožněno vnímání uměleckého díla hmatem. Tato díla jsou slepými a zrakově postiženými dětmi a mládeží přijímána velmi dobře, takže např. rakouské ministerstvo životního prostředí, mládeže a rodiny část  "haptických intarzií", vystavených ve Vídni roku 1993, zakoupilo jako "umělecko-terapeutickou učební pomůcku" ke zkrášlení života zrakově postižených dětí a k pedagogickému využití obrazů jako herního, kombinačního a verbálního doplňku.

Způsob dopravy
osobní převzetí v Brně nutné, popřípadě nabízím odvoz 3,50 Kč/km
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím