Domů Profil prodejce kakafuna
Kateřina Fulínová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Mladá Vožice, ČR
  • 5484 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (716) 100%
Nadšenci: 1245
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5484
Registrace: 11.11.2008
Město: Mladá Vožice
Stát: ČR

kakafuna

/ Prodávající
Novinky
1095866
2.3.2024 Akce na vybrané Dešťové náušnice - nyní je můžete koupit o 30% výhodněji. Akce platí do 10.3.2024. https://www.fler.cz/shop/...

Vítejte v mé prodejní galerii.

Zde je pár řádků o mně a mém tvoření:  

Korálkování mě do svých sítí polapilo již v dětství a od té doby je to má nejčastější odpočinková činnost. Někdo mi říká, že by na to neměl, že by ho nebavilo pracovat s tak malými součástky jako korálky a nejrůznější komponenty jsou. Pro mě je to však relax a zároveň mě těší hmatatelné výsledky mé práce.

Byly doby, kde jsem po odpolednách korálkovala několik dní v kuse, momentálně však ke tvoření pouze utíkám ve volných chvílích. V druhé polovině roku 2008 se mi narodila moje zlatá holčička, která si čím dál tím více žádá moji pozornost a když ji zrovna nevyžaduje, tak alespoň zkoumá, co to máma tvoří a má za všelijaké pytlíčky, kleštičky, nůžtičky a další pomůcky... 

 

Líbí se Vám skoro všechno a nedokážete si vybrat???

Ze zkušeností s mými zákaznicemi doporučuji tyto ukazatele výběru (samozřejmě rozhodnutí nechávám jen a jen na Vás):

1) vhodná barevná kombinace ke složení šatníku - černá je díky své univerzálnosti skvělá volba, tu bych osobně brala jako základ a pak bych šáhla po nějakém kousku v oblíbené barvě

2) vhodná tvarová kombinace s výstřihem - do tzv. véček doporučuji např. tento typ náhrdelníků, pracovně nazvané dešťové. Do kulatých výstřihů bych pak volila např. tyto třířadé náhrdelníky.

3) příležitost - na slavnostnější nošení Vám z mé nabídky můžu doporučit tuto sadu a pro všední nošení již výše zmíněné třířadé náhrdelníky, které jsou velmi oblíbené pro svojí všestrannost a lze je nosit i na slavnostnější akce

4) vlastní vkus - na ten bych dala především :-)

 

Již máte vybraný kousek, ale:

- vyhovovala by Vám jiná barevná kombinace?

- potřebovala byste upravit rozměry?

- předělat na nealergizující materiál?

- nebo by se Vám vzorek líbil trošičku jinak?

- přála by jste si doplnění náhrdelníku o náušnice či o náramek?

- či máte jiné korálkové přání?

Neváhejte mě kontaktovat a sdělit mi Vaše přání, budu se Vám snažit vyjít dle svých možností vstříc.

Přeji příjemné nakupování

Vaše Kateřina Fulínová{#emotions_dlg.rose2}

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce kakafuna – Kateřina Fulínová IČ 74974327 se sídlem v Mladé Vožici prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/kakafuna. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím prodávajícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Kupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl:
                a) při registrovaném nákupu v rámci své registrace na serveru www.fler.cz,
                b) anebo při neregistrovaném nákupu v rámci formuláře s kontaktními údaji.

2.3. Prodávající si vyhrazuje právo objednávku nebo její část odmítnout.

2.4. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, provedení) v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.5. Vlastnosti objednaného zboží (barva, velikost, materiál) jsou uvedeny v popisu zboží, a to i při výrobě zboží na zakázku.

2.6. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu uvedenou dle těchto obchodních podmínek čl. 2.2. písm. a) nebo b).

3. Odstoupení od kupní smlouvy

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od kupní smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy u výrobků, které byly upraveny dle jeho přání, anebo zhotoveny výhradně pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího písemně (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalenou či při přepravě poškozenou zásilku nepřevzít.

3.5. Při vrácení zboží zpět prodejci jej není možné zasílat na dobírku. Takto zaslané zboží nebude prodávajícím převzato.

3.6. Náklady na vrácení zboží zpět prodávajícímu hradí kupující.

3.7. Cena za vrácené zboží bude prodávajícím poukázána na účet kupujícího, ze kterého byla cena zboží hrazena při koupi, a to  nejdéle do 30 dnů od převzetí vráceného zboží.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena papírová faktura, kterou kupující obdrží v zásilce společně se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazník je po odeslání zboží informován, jak se o zboží starat.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za objednané zboží poukáže kupující na bankovní účet prodávajícího v českých korunách. V případě kupujícího ze Slovenka je možné provést platbu v eurech na příslušný bankovní účet prodávajícího, dle instrukcí zaslaných vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou automaticky po potvrzení objednávky kupujícím. Platbu lze také provést prostřednictvím služby dobírka u České pošty.

5.2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů po připsání platby na účet. V případě dobírky je objednané zboží odesláno zákazníkovi nepozději do 7 dnů od potvrzení objednávky.

5.3. Zboží je odesíláno Českou poštou na adresu zvolenou zákazníkem – doporučeně nebo dobírkou - podle toho, jak si kupující při vytvoření kupní smlouvy zvolí. Nebo nově také prostřednictvím služby Zásilkovna na výdejnu, kterou si zákazník zvolí či přímo na adresu zákazníka.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 30. dubna 2019.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám v protinárazové obálce nebo krabičce doporučeným dopisem Českou poštou obvykle nejpozději třetí pracovní den po přijetí platby. V poštovném je započítané i balné. Nově možnost zaslání i přes Zásilkovnu - jak na výdejnu, tak Vámi zvolenou adresu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kakafuna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--