Domů Profil prodejce Káki
Šárka Ticháčková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Domažlice, ČR
  • 60 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 71
Aktivita: aktivní
Prodáno: 60
Registrace: 30.8.2010
Město: Domažlice
Stát: ČR

Káki

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj, zdravím všechny návštěvníky fler.cz. Jmenuji se Šárka, bydlím ve vesnici nedaleko Domažlic, mám manžela Honzu, dvě velké děti a "gaučáky" labradorku Jessie a kočku.

S ručními pracemi jsem začala, protože jsem potřebovala po celodenní práci v kanceláři nějaký relax. Nejprve mě chytla výroba věnců, hlavně na vstupní dveře a také adventních na stůl. Tu jsem začala rozšiřovat o další různá aranžmá ze sušených květin a v poslední době jsem propadla pletení různých "věciček" z papíru.

Zatím jsem vyráběla spíše jen pro radost a obdarování příbuzných, ale budu ráda, když se mé výrobky zalíbí někomu dalšímu, který si je ode mne rád koupí.

Jedná se o ruční práci, takže co kus, to originál. Proto pokud si budete přát zboží na objednávku podle vystaveného vzoru, budu se snažit o stejný výrobek, ale nikdy nebude zcela totožný. O to ale jde ne? Nikdo nechce přesně to, co už má někdo jiný :-). Takže se těším na vaše objednávky.

Způsob dopravy
Česká pošta, baleno v krabici v bublinkové fólii.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Káki

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--