Domů Profil prodejce kalin
Jana Kalinová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 1, ČR
  • 351 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (98) 100%
Nadšenci: 722
Aktivita: aktivní
Prodáno: 351
Registrace: 3.8.2009
Město: Praha 1
Stát: ČR

kalin

/ Prodávající
Novinky
985028
16.12.2021 Všechny šperky objednané a uhrazené do pátku 17.12. (včetně) budou doručeny do štědrého dne. Zákazníci z Prahy a okolí mohou případně zvolit i osobní převzetí a to je po domluvě možné až do 24.12. do 14hodin.

Po Střední škole uměleckých řemesel (obor Malba) jsem vystudovala Fakultu výtvarných umění v Brně, obor zaměřený spíš konceptuálně a poměrně vzdálený designu a módě - Intermedia - ačkoliv estetika zde hrála důležitou roli.  V průběhu předchozích deseti let jsem byla aktivní na poli současného umění - pět let jsem vedla malou galerii v Brně, vystavovala jsem v Čechách i v zahraničí, v roce 2004 jsem byla finalistkou ceny Jindřicha Chalupeckého. Postupně ale ve mě sílila potřeba vytvářet něco, co by mohlo být běžnou součástí každodenního života, tedy spíše užité umění. Zařídila jsem si doma malou dílnu - pidi laboratoř a od té doby jsem šťastný Myšpulín. Celé prázdniny (jinak učím) jsem přemýšlela a zkoušela, jak přimět stříbro a zlato pružit, až se mi podařilo vyrobit stříbrnou a zlatou sponku. Funkční šperk. Tedy šperk, jenž má kromě svých hlavních relativních "funkcí" - zkrášlení a sociální diferenciace,  také jednu zcela prostou, fyzicky konkrétní. Dalším mým pokusem se šťastným koncem je řezání a leštění perel. Je to velmi zdlouhavá, trpělivost vyžadující práce, ale rozříznutá a vyleštěná perla má v řezu krásné "letokruhy", každá trochu jiné. A nakonec občas, pro radost z manuální práce, vyrábím z klasických skleněných korálků postavičky, které by mohly účinkovat v animovaném filmu. V nějakém, který ještě nebyl natočen, ale mohl by být (kdybych se k tomu konečně odhodlala). 

Jsem registrovaný "Zlatník - klenotník" na Puncovním úřadě pod výrobní značkou JK a všechny mé šperky z drahých kovů jsou řádně puncované dle puncovního zákona.

Na veškeré šperky dávám dvouletou záruku (doloženou záručním listem) a v případě objednávky nad 600kč přikládám také leštící ubrousek od firmy Hagerty nebo Record, dle typu šperku. Veškeré zboží je také možné do 14 dnů od obdržení bez udání důvodů vrátit a bude Vám vrácena jeho cena včetně poštovného.

Odkaz na v současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží: //www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx

puncovni_znacky

Způsob dopravy
doprava českou poštou, zboží balím do krabičky vlastní výroby a bublinkové fólie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kalin

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--