Domů Profil prodejce kalin
Jana Kalinová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 1, ČR
  • 376 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (98) 100%
Nadšenci: 758
Aktivita: aktivní
Prodáno: 376
Registrace: 3.8.2009
Město: Praha 1
Stát: ČR

kalin

/ Prodávající
Novinky
1039207
16.12.2022 Všechny šperky objednané do neděle 18.12. (včetně) budou doručeny do štědrého dne. Zákazníci z Prahy a okolí mohou zvolit i osobní převzetí a to je po domluvě možné až do 24.12. do 12hodin.

Po Střední škole uměleckých řemesel (obor Malba) jsem vystudovala Fakultu výtvarných umění v Brně, obor zaměřený spíš konceptuálně a poměrně vzdálený designu a módě - Intermedia - ačkoliv estetika zde hrála důležitou roli.  V průběhu předchozích deseti let jsem byla aktivní na poli současného umění - pět let jsem vedla malou galerii v Brně, vystavovala jsem v Čechách i v zahraničí, v roce 2004 jsem byla finalistkou ceny Jindřicha Chalupeckého. Postupně ale ve mě sílila potřeba vytvářet něco, co by mohlo být běžnou součástí každodenního života, tedy spíše užité umění. Nejdřív jsem si zařídila malou dílnu, pidi laboratoř doma a aktuálně mám už přes dva roky obchod i s dílnou v centrum Prahy. V tomto prostoru se odehrávají všechny Dílny šperku a tady také stále zkouším, co nového mě ještě může v práci s drahými kovy potkat a napadnout. Kromě fyzické práce s kovem modeluji šperky i ve 3d programech a 3d modelování několik let učím i na střední škole. Přestože sama učím, baví mě zkoušet i pracovní postupy a metody, kterým není v učebnicí věnovaný hlavní prostor a občas se mi podaří dostat se i na bílá místa stránek :) 

Jsem registrovaný "Zlatník - klenotník" na Puncovním úřadě pod výrobní značkou JK a všechny mé šperky z drahých kovů jsou řádně puncované dle puncovního zákona.

Na veškeré šperky dávám dvouletou záruku (doloženou záručním listem) a v případě objednávky nad 600kč přikládám také leštící ubrousek od firmy Hagerty nebo Record, dle typu šperku. Veškeré zboží je také možné do 14 dnů od obdržení bez udání důvodů vrátit a bude Vám vrácena jeho cena včetně poštovného.

Odkaz na v současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží: //www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx

puncovni_znacky

Způsob dopravy
doprava českou poštou, zboží balím do krabičky vlastní výroby a bublinkové fólie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kalin

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--