Domů Profil prodejce KaMa - Kameny
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 9, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 19.9.2010
Město: Praha 9
Stát: ČR

KaMa - Kameny

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vážení přátelé,

vítáme vás v našem obchodě s KAMENY a všemi potřebnými a důležitými pomůckami pro tvorbu nových a krásných náramků, náušniček, náhrdelníků a mnoho a mnoho dalších ...

Zde na Fleru je neuvěřitelně moc nádherných výrobků, na kterých je vidět s jakou velkou láskou a precizností a mnohdy i s nekonečnou trpělivostí byly vyráběny {#emotions_dlg.tuli}.

A proto mi bude velkou ctí, pokud vám naše zboží, které pro nás není jen zboží, ale je to kus ZEMĚ a zároveň kousek VESMÍRNÉ a UNIVERSÁLNÍ ENERGIE plné slunečního světla, která tu po mnoho milionů let vznikala, aby nyní mohla plně uspokojit všechny nápady a ideje a dala tak možnost vzniknout dalším překrásným nápadům {#emotions_dlg.naruc}.

S úctou a přáním ať se všem dílo daří, Tomáš a Karolína.

____________________________________________________________

Vzhledem k tomu, že pro vás chceme připravit opravdu úžasný obchod, kam se budete opravdu rádi vracet, bude viditelná jen malá aktivita, jelikož se vše bude prozatím odehrávat v "zákulisí" {#emotions_dlg.pst}.

Pokud již dlouho hledáte nějaké zboží, které není k dostání, nebo jej nikde nemůžete najít, napište nám o tom prosím, pokusíme se váš problém vyřešit {#emotions_dlg.tuli}.

Prozatím přejeme krásné a úspěšné prodeje {#emotions_dlg.rose2}.

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme důkladně zabalené v pytlíčku, krabičce a v bublinkové obálce. Samořejmostí je latba POUZE JEDNOHO poštovného v případě, že objednáte více věcí najednou :-) Kamínky i komponenty odesíláme většinou do dvou dnů po připsání platby na účet. Možnost zaslat i na dobírku, ale poštovné se tím bohužel navýší. Dále je možnost osobního převzetí v Praze 9, 8, případně podle domluvy.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KaMa - Kameny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--