Profil uživatele
KaMa - Kameny
Prodávající
Praha 9
Registrace: 19.9.2010

Vážení přátelé,

vítáme vás v našem obchodě s KAMENY a všemi potřebnými a důležitými pomůckami pro tvorbu nových a krásných náramků, náušniček, náhrdelníků a mnoho a mnoho dalších ...

Zde na Fleru je neuvěřitelně moc nádherných výrobků, na kterých je vidět s jakou velkou láskou a precizností a mnohdy i s nekonečnou trpělivostí byly vyráběny {#emotions_dlg.tuli}.

A proto mi bude velkou ctí, pokud vám naše zboží, které pro nás není jen zboží, ale je to kus ZEMĚ a zároveň kousek VESMÍRNÉ a UNIVERSÁLNÍ ENERGIE plné slunečního světla, která tu po mnoho milionů let vznikala, aby nyní mohla plně uspokojit všechny nápady a ideje a dala tak možnost vzniknout dalším překrásným nápadům {#emotions_dlg.naruc}.

S úctou a přáním ať se všem dílo daří, Tomáš a Karolína.

____________________________________________________________

Vzhledem k tomu, že pro vás chceme připravit opravdu úžasný obchod, kam se budete opravdu rádi vracet, bude viditelná jen malá aktivita, jelikož se vše bude prozatím odehrávat v "zákulisí" {#emotions_dlg.pst}.

Pokud již dlouho hledáte nějaké zboží, které není k dostání, nebo jej nikde nemůžete najít, napište nám o tom prosím, pokusíme se váš problém vyřešit {#emotions_dlg.tuli}.

Prozatím přejeme krásné a úspěšné prodeje {#emotions_dlg.rose2}.

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme důkladně zabalené v pytlíčku, krabičce a v bublinkové obálce. Samořejmostí je latba POUZE JEDNOHO poštovného v případě, že objednáte více věcí najednou :-) Kamínky i komponenty odesíláme většinou do dvou dnů po připsání platby na účet. Možnost zaslat i na dobírku, ale poštovné se tím bohužel navýší. Dále je možnost osobního převzetí v Praze 9, 8, případně podle domluvy.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím