KVŮLI EPIDEMII COVID 19 BUDU ZBOŽÍ ZASÍLAT AŽ PO UKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. Při nákupu nad 2000,- Kč poštovné zdarma! Zboží odesílám do 3 pracovních dnů po připsání peněz na účet. Fakturu k... více »
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 4.4.2020 00:00 z důvodu "COVID-19".
Dočasně nebudu odesílat zboží. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
kama02
Prodávající
Kynšperk nad Ohří
Registrace: 23.7.2010

 

Krásný den, jmenuji se Kateřina a jsem potěšena, že jste zavítali do mého krámku.
Snažím se vytvářet šperky různorodé a různobarevné, podle nálady a momentální inspirace.
Budu ráda, když se vám tu bude líbit a budete se vracet. Abyste si něco koupili nebo se prostě jen potěšili .
 
Při nákupu vám jako poděkování vystavím poukaz na 10% slevu na další nákup platný 3 měsíce.
 
Ze své tvorby nabízím:
cinkáčky:
 
jednodušší náramky:
 
náhrdelníky (nebo prostě jen něco na krkMrkající)
náušnice
hodinky
 
 
 
Pokud se vám něco líbí, ale preferovali byste jinou barvu či délku, kontaktujte mne vnitřní poštou, budu se snažit vyjít vám vstříct.
Všechno zboží je vyráběno s lásku a maximální péčí v nekuřáckém prostředí. Ke každé vyřízené objednávce si můžete stáhnout fakturu. Pokud chcete fakturu poslat spolu se zbožím, připojte žádost k objednávce.
Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce jako doporučenou zásilku Českou poštou, nebo jako cenný balík v případě větší objednávky.
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup na profilu kama02 internetovém prodejním serveru fler od 1.1. 2014.

Kupní smlouva

vzniká odesláním objednávky kupujícím a přijetím objednávky dodavatelem. Toto přijetí dodavatel neprodleně potvrdí kupujícímu informativním e-mailem na zadaný e-mail, na vznik smlouvy však toto potvrzení nemá vliv. Vzniklou smlouvu (včetně dohodnuté ceny) lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody stran nebo na základě zákonných důvodů.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Prodávající si mimo jiné vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy, na základě dohody s kupujícím, v těchto případech: zboží již není k dispozici, zákazník vyžaduje značné úpravy zboží , o kterých prodejce neinformoval předem. V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu a k uzavření Kupní smlouvy nedojde.

Na dárky, které jsou poskytovány zcela zdarma, nelze uplatňovat jakákoliv práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy dle platné legislativy ČR.

Odstoupení od smlouvy

Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku).

Prodávající odpovídá spotřebiteli, že věc při převzetí nemá vady.

Právo odstoupit od smlouvy z vadného plnění kupujícímu nenáleží, pokud kupující před převzetím věci věděl, že věc má vadu, anebo pokud kupující vadu sám způsobil.

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě.

Kupující je povinen zkontrolovat do 48 hodin po převzetí zásilky její kompletnost, na pozdější reklamace týkající se kompletnosti zásilky nebude brán zřetel.

V případě, že si spotřebitel přeje dle předchozího odstavce odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně (vnitřní poštou fleru) uvede, že odstupuje od smlouvy ideálně s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. V případě, že kupující dle přechozích odstavců odstoupí od smlouvy, je povinen vrátit zboží nejpozději do 7dní od oznámení o odstoupení ze smouvy. vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího (kromě částky představující dodatečné náklady na dodání zboží vzniklé v důsledku kupujícím zvoleného způsobu dodání zboží, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání zboží nabízený prodávajícím) do 7 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží nepoškozené a nepoužité vrátí.

Ustanovení zákona o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Zboží nesmí být použito. Pokud je vrácené zboží poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. Prodávající spotřebiteli v takovém případě vrací jen takto sníženou kupní cenu. Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží. Právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nemá v případě, že zboží bylo vyrobeno na zakázku či na jeho žádost významně upraveno (nevztahuje se na úpravu délky, výměnu náušnicových háčků či zapínání).

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží. Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku

Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den uzavření kupní smlouvy. Objednávka spotřebitele je po svém potvrzením jako uzavřená smlouva mezi kupujícím a prodávajícím archivována za účelem jejího splnění a další evidence a její stav je přístupný kupujícímu.

Tyto obchodní podmínky prodávajícímu i kupujícímu umožňují jejich archivaci a reprodukci. Momentem uzavření kupní smlouvy kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky včetně ceny objednaného zboží uvedenou v potvrzené objednávce, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. ledna 2014

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
726414
3.6.2018 Dnešní novinky:
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím