Profil uživatele
kanja
Prodávající
Řásná
Registrace: 23.6.2008

Pokud vás naše věci zaujaly, můžete se podívat na profil Naše světy. Tam se totiž postupně věci z tohoto profilu přesunou... Tak pěkné pokoukání :) 

 

Byla jedna Kamča...

Ta jednou zjistila, že korálek patří ke korálku. Vzala nit a začala navlékat. Když se jí pod ruku dostal drátek, žasla nad jeho ohebností a korálky na něj samy skákaly. A co teprve, když přišla na krásu minerálů - pokladů naší země... A tak začala jako KANJA vytvářet drobnosti na ruce, uši a zápěstí žen a dívek.

    

Potom Kamča objevila úžasný materiál, podobný sklu. Od té doby do něj zalévá barevnosti všeho druhu...

Jednou Kamča šla lesem a pod listím našla schovaného Peťu... Vzali se za ruce a začali spolu objevovat krásy života a přírody. Také zjistili, jak příjemné na dotyk je ovčí rouno.

Pojednou toho bylo trochu moc - korálky, minerály, pryskyřice, rouno... Všechno se to prostě do Kanji nevešlo. A tak vzniklo KAMČÍTKO a začaly se dít věci...

Z Peti je Drobný plstil... Do své tvorby zahrnul i kartografii, která ho vždycky zajímala. Plstí Afriku a Austrálii...

Kamča maluje na dřevo, maluje na trička, maluje na tašky... Maluje a miluje...

Dlouho se Kamče zdálo o malé pícce, kde by vytvářela své barevné představy, a tak jednoho dne se v kůlně objevila právě taková. Už od prvních plíšků, vytažených z rožhavené pece si Kamča smaltování zamilovala a stalo se pro ni moc důležité.

Pokud sami rádi tvoříte, přijďte sem do obchůdku: KAMČÍTKO MATERIÁL.

Tvoříme, proto žijeme, proto jsme lidmi :) Máme zde pro Vás výrobky zdobné, které v našich hlavách a rukách vznikaly. Mají svůj příběh a chtějí přinášet radost. Jsou tvarů nedokonale pravidelných a dokonale nepravidelných. Barvami hrají více či méně. Dva stejné na světě nenajdete.

Kamča a Peťa

Způsob dopravy
Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že bydlíme na malé vesnici a do města se dostaneme 1-2krát v týdnu, odpovídá tomu i možnost dojít s balíčky na poštu. Pokud byste potřebovali zboží doručit dříve, dejte nám prosím vědět, pokusíme se to zařídit k Vaší spokojenosti. Zboží zasíláme Českou poštou, doporučeně. Zboží je posíláno bezpečně zabalené v kartonových krabičkách nebo v bublinkových obálkách, podle křehkosti. Protože nám záleží na životním prostředí, je pravděpodobné, že Vám objednávka přijde v recyklované obálce (na Vaše přání však zašlu zboží v nové). Pokud objednáváte také materiál od KAMČÍTKO nebo NAŠE SVĚTY, platíte jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
651327
5.9.2017 Milí, koukněte na náš nový profil Naše světy, tam najdete víc...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím