UPOZORNĚNÍ!! OD 1.12.2019 NEPŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY. A bohužel od 15.12 uzavírám dočasně prodej.Děkuji za pochopení a na shledanou za 1,5 roku. Důvod na hlavní stránce mého profilu.
Profil uživatele
Karkůlka Petra
Prodávající
Čáslav
Registrace: 16.7.2012

UPOZORNĚNÍ!! OD 1.12.2019 NEPŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY. A bohužel od 15.12 uzavírám dočasně prodej dokud nedostuduji. Děkuji za pochopení

Důvod :  Bohužel nejsem schopná pokrýt výrobu narůstající zájem o mé výrobky, studovat a užívat si mé dvě malé dětičky. Děkuji za pochopení a na shledanou za 1,5 roku.

Jednoduché objednávky (do 5 položek  - z 5 položek může být vždy 1 peněženka ) posílám do 3-4 dnů od data úhrady. Větší a složitější objednávky můžou mít vícedenní zpoždění. U velmi lehkého obyčejného psaní bude poštovné snížené na 25 Kč. 

Pokud na objednávku pospícháte do určitého termínu. Napište to k objednávce do poznámky. 

                                            Karkůlka Petra

 

Přeji hezký den,

jsem obyčejná, skromná vesnická holka -  maminka :) , která miluje šití. Dá se říci, že vyrobím vše. Je to velký můj koníček, takže to dělám pro zábavu a k menšímu přivýdělku tady na vesničce. Šití mě zaujalo teprve koncem roku 2014  a velmi mě pohltilo . Také v ten to okamžik když jsem si byla svvým velkým koníčkem k šití  jistá jsem začala své výrobky začátkem roku 2015 zde nabízet . 

  •  Od roku 2017 mě úplně pohltilo strojní vyšívání začala jsem se tomu věnovat na plné obrátky. Jelikož mě baví si bez omezení fantazie a prostoru výšit jaký koliv motiv na jakou koliv věc klidně i na starý obnošený svetr. 
 
Něco o mé přezdívce KARKŮLKA
 

Určitě si myslíte , že mám chybu v mém názvu KARKŮLKA , ale není to tak .

Vzhledem , že tu to přezdívku vlastním už od 15 let až do dnes tak jsem se rozhodla ji použít i k názvů mého tvoření. Bohužel správná KARKULKA už byla obsazená a já se nechtěla vzdát názvu a tak jsem improvizovala a nazvala se KARKŮLKA Stydlivý úsměv 

Doufám, že se mé výrobky budou líbit a zkrášlí Vás či Vaše okolí. Podle dohody je možné vyrobit stejný kus v jiných odstínech barev záleží pouze na Vašem v kusu a fantazie nebráním se ničemu .

Poctivá práce od Karkůlky

 

                

 

 

   

 

 

 

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA


Připravím vám originální dárek pro rodinu, přátele, k narozeninám, k svátku, k slavnostním příležitostem, pro jednotlivce i firmy, prezentační a dárkové předměty, křtící roušky či košilky, ozdobné dekorace.

Zhotovuji nášivky a především nažehlovačky :
firemní loga, jmenovky (na suchý zip), domovenky (skautské, motorkářské, rybářské, hasičské, policejní, vojenské, historické, …), sportovní kluby (fotbalové, hokejové, …), prapory, vlajky (ozdobné s třásněmi) 


Vyšívám na oděvy a textil:
trika, tílka, košile, mikiny, svetry, teplákové soupravy, bundy (lehké), bodyčka, sportovní oblečení, kraťasy, sukně, šaty, zástěry, ručníky, osušky, župany, utěrky, ubrusy, prostírání, deky, povlečení, polštáře, kapesníky, kravaty, šály, šátky, čepice (pletené kulichy), dresy, plavky, spodní prádlo, … 


Technologie:
Výšivka může být plně vyšitá nebo kombinovaná s aplikováním textilních materiálů .Ceny (pouze orientační):
naprogramování výšivky 50 -3000,- Kč (dle náročnosti),
nad 100ks současně objednaných výšivek (případně u speciálních zakázek) je programování zdarma

cena 1ks výšivky:
do velikosti 10 x 10cm,   25,- až   150,- Kč
do velikosti 13 x 18cm, 100,- až   300,- Kč
do velikosti 16 x 26cm, 150,- až   500,- Kč
do velikosti 18 x 30cm, 250,- až 1500,- Kč 

Co je potřeba pro kalkulaci ceny:
1) zaslání předlohy (.bmp, .jpg, .pdf )
2) upřesnění oděvu na který se bude vyšívat a materiálu ze kterého je zhotoven ( POKUD DODÁVATE SVŮJ)
3) velikost , umístění výšivky(když chcete výšivku na oděv)
4) barevné provedení
5) počet kusů 

Pokud si zákazník objedná výšivku a souhlasí se všemi podmínkami jako je orientační cena a výšivka je zrealizována nelze odstoupit od smlouvy . Práci za naprogramování musí uhradit !! 

S těmi to podmínka je vždy kupující seznámen.

Informace o vyšivacích nití které používám

 

Nítě které používám nejen pro dětské peněženky jsou  z viskózového hedvábí , tyto nítě vyhovují normám s hygienickými a zdravotními předpisy.

Výrobce zásadně při výrobě těchto vyšívacích nití nepoužívá zakázané barvivo, nebo karciogeny.va.

Maximální teplota praní pro viskozové vyšívací nitě je 60°C

Způsob dopravy
Zásilky odesílám doporučeně, nabízím i bez doporučení jako obyčejného psaní nebo balíčku v tom to případě riziko nedoručení zásilky bere na sebe kupující. zasílám v úterý a v pátek či po dohodě.Na dobírku neposílám .
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu,kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zakázková výroba). 

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

8. U výrobků, které nabízím mohou být odchylky několik mm ( milimetrů). 

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji i sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou upravené platné a účinné od 1.prosince 2019

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
850011
3.12.2019 Od 15.12.2019 dočasně uzavírám obchůdek. Bohužel nejsem schopná pokrýt výrobu vzhledem narůstajícímu zájmu o mé výrobky, studovat a užívat si mé děti. Děkuji za pochopení a na shledanou za 1,5 roku.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím