Profil uživatele
Karolla
Prodávající
Teplice
Registrace: 16.4.2011

Jsem pološílená studentka medicíny. Abych nezešílela úplně, tvořím... cokoliv se naskytne, z čehokoliv. Ráda objevuju nové techniky a materiály. Pokud pro mě máte nějaká doporučení, budu moc ráda.

Poslední dobou jsem si oblíbila hlavně filc, protože je materiálově a časově celkem nenáročný. Takže když odložím učebnice, chytnu nůžky, jehlu, nit a jdu někomu dělat radost. V první řadě sobě- že vytvořím něco co se mi líbí a samozřejmě i novému majiteli, které jsem zatím hledala mezi svými kamarády a známými.

Ať se vám u mě líbí!

Právě dělám:

Učení mě takřka pohltilo. Teda ne že by mě to tak hrozně bavilo, ale prostě není zbytí.

Příliš mnoho výrobků teď ode mne nečekejte, i když se budu snažit něco vyrobit abych přežila.

O víkendu jsem stejně nevydržela sedět nad knížkama a tvořila. Asi hlavně proto, že jsem byla požádána o naléhavý dárek- gekona. A taky o žabí brož.

Je 24 cm dlouhý od hlavy k ohybu ocásku.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám obyčejně Českou poštou v obálce, popřípadě v bublinkové obálce. Posílám co nejdříve po obdržení platby. Můžeme se domluvit i na osobním předání v Praze nebo v Teplicích.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím