Domů Profil prodejce kartau
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Draženov, ČR
  • 2156 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (596) 100%
Nadšenci: 1527
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2156
Registrace: 18.4.2008
Město: Draženov
Stát: ČR

kartau

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Mí milí příznivci,

vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel a na Univerzitě Hradec Králové obor Textilní tvorba. Momentálně jsem Matka (s velkým M) na plný úvazek se svými třemi dcerami, ale k šití stále utíkám, protože mě to neuvěřitelně baví. Tyto chvíle využívám k relaxaci, vyčištění hlavy a dobití energie. Už od střední školy se zabývám výrobou všeho možného, v současné době hlavně šitím tašek, tužkovníků, kosmetických taštiček, kapsiček, dokladovek. Ve své tvorbě kladu důraz na originalitu a jedinečnost, všechny střihy a designy jsou z mé hlavy. K šití používám kvalitní materiály (preferuji českou výrobu, která se musí podporovat! ) ráda látky různě kombinuji a tak vznikají jedinečné neotřelé designy. S oblibou zkouším pořád nové techniky a tak už jste někteří mohli zpozorovat určitý posun v mé tvorbě za dobu působení na Fleru. Nebaví mě používat pořád stejné materiály (kromě textilních materiálů, kterých už se nejspíš nevzdám), ráda experimentuji a vymýšlím nové věci a nové výrobky, které by se mohly líbit Vám, mým zákazníkům.

Občas mne můžete i spatřit naživo, protože příležitostně prodávám různých trzích a jiných akcích.

Pokud byste měli zájem zakoupit nějaký materiál pro různé tvoření a vytváření, můžete tak učinit zde:

Vytvořila jsem si druhý krámek, kde prodávám různé materiály ze své dílny, pro které nemám využití.

Pokud se o mně chcete dozvědět víc, ovšem už to zdaleka není aktuální a spoustu věcí už je jinak.... čtěte ZDE

Doufám, že se Vám moje věci budou líbit. Pokud se budete chtít na něco zeptat, ptejte se, nebo pokud budete mít nějaké speciální přání, mohu vám vyrobit výrobek na zakázku, pokud to bude v mých silách.

Všechny textilní výrobky jsou opatřeny autorskou textilní etiketou všitou do švu!

    

 

Způsob dopravy
všechny výrobky zasílám řádně zabezpečené proti poškození doporučeně. Zasílám i do zahraničí,cena poštovného je pak individuálně změněna dle tarifu České pošty. !!!Při objednávce nad 500 kč bude do balíčku přibalen malý dárek!!! Na přání mohu zaslat i na dobírku, základní poštovné je ale pak 75 Kč.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od kartau

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--