Profil uživatele
kartau
Prodávající
Draženov
Registrace: 18.4.2008

Mí milí příznivci, 

vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel a na Univerzitě Hradec Králové obor Textilní tvorba.Zabývám se výrobou všeho možného, v současné době hlavně šitím tašek, tužkovníků, kosmetických taštiček, křišťálovou pryskyřicí. Ve své tvorbě kaldu důraz na originalitu a jedinečnost, všechny střihy a designy jsou z mé hlavy.Mým oblíbeným tvarem je kolečko a s ním se můžete setkat v různých podobách u většiny mých výrobků. K šití používám kvalitní materiály (preferuji českou výrobu, která se musí podporovat! Nedávno jsem objevila podnikovou prodejnu firmy Kanafas s.r.o. v Domažlicích,kde se stávám stálým zákazníkem), ráda látky různě kombinuji a tak vznikají jedinečné neotřelé designy.S oblibou zkouším pořád nové techniky a tak už jste někteří mohli zpozorovat určitý posun v mé tvorbě za dobu působení na Fleru. Nebaví mě používat pořád stejné materiály (kromě textilních materiálů, kterých už se nejspíš nevzdám), ráda experimentuji a vymýšlím nové věci a nové výrobky, které by se mohly líbit Vám, mým zákazníkům.

Občas mne můžete i spatřit naživo, protože příležitostně prodávám různých trzích a jiných akcích.

Pokud byste měli zájem zakoupit nějaký materiál pro různé tvoření a vytváření, můžete tak učinit zde:

Vytvořila jsem si druhý krámek, kde prodávám různé materiály ze své dílny, pro které nemám využití.

Pokud se o mně chcete dozvědět víc, čtěte ZDE

Doufám, že se Vám moje věci budou líbit. Pokud se budete chtít na něco zeptat, ptejte se, nebo pokud budete mít nějaké speciální přání, mohu vám vyrobit výrobek na zakázku, pokud to bude v mých silách.

A odteď jsou všechny tašky a tužkovníky opatřeny autorskou textilní etiketou všitou do švu!

Pokud si chcete objednat náušnice z pryskyřice, ale máte problém s alergií na běžný bižuterní kov, můžete si k náušnicím přiobjednat tyto puzetky z osteofixu.

Vzhledem k tomu, že náušnice s osteofixem nemám skladem, ale musím je vyrobit na základě objednávky, prodlužuje se doba dodání na 1 týden.

POZOR NOVINKA!!!

Nově v prodeji pouzdra na doklady!

Prototyp dokladovky jsem ušila pro vlastní potřebu. A protože ráda nosím doklady odděleně od peněženky a ta stará dokladovka již vzala za své, rozhodla jsem se koupit si novou. Když jsem po několika měsících nenarazila na žádnou která by se mi líbila, byla veselá a neměla na sobě zlatý nápis "doklady" rozhodla jsem se, že si jí budu muset vyrobit sama. A tak vznikla první pro mou potřebu a protože měla všude úspěch, rozhodla jsem se, že Vám jich pár nabídnu i zde na Fleru.

       

 

Způsob dopravy
všechny výrobky zasílám řádně zabezpečené proti poškození doporučeně. Zasílám i do zahraničí,cena poštovného je pak individuálně změněna dle tarifu České pošty. !!!Při objednávce nad 500 kč bude do balíčku přibalen malý dárek!!! Na přání mohu zaslat i na dobírku, základní poštovné je ale pak 75 Kč.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.