hodně jsem se zhlídla v permakultuře a ekozahradách, doporučuji :) www.ekozahrady.com, je to něco tak chytlavého,,, že až :)
Profil uživatele
kasha
Prodávající
Nýdek
Registrace: 6.1.2009

Vítám Tě milý návštěvníku! Dovol malinké představení :) ... tvoření jsem podědila po své babičce. Tudíž kdysi jsem pletla, šila, háčkovala, kreslila a kreslila...  v této chvíli mne omámily korálky a perličky a jiné kouzelné věcičky, kteréžto pohladí skrz oko duši. Nevím co všechno vytvořím a až kam dojdu, je to proces neustálých změn. Ze začátku nabízím svou pro mne známou techniku a budu přidávat další výtvory. Z valné většiny netuším co vznikne... A Moc mne potěší, když se bude občas něco líbit a zdobit krček či jinou část těla. :) Tvořím pro radost a doufám, že je to znát.

Je mi také velkým potěšením, když jsem někomu nějakým výtvorem vzorem.

Sluníčko po našem :)

NO A HLAVNĚ užasle koukám na tu krásu stále se deroucí napovrch všech "FLERISTEK"!!!

hodně zajímavý klub :))) LATRINA :)

můj první BLOG

Dnes, 18.11.09 jsem vložila návštěvnost :)


TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta. Základní malý balík, pojištěný na 500,- stojí 59,-. Podle domluvy mohu poslat jako obyčejnou zásilku za 19,-, ale není pojištěn! Bude to pouze na Vaši zodpovědnost. Podle velikosti se může poštovné zvyšovat. Myslím, že je to vše o domluvě. Snažím se posílat balíčky co nejlevněji, aby zbytečně nenavyšovaly cenu objednávky. Budete-li chtít dárkové balení, také není problém. Za mírný poplatek :), zjistila jsem si křehké - stojí 95,-.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.