Domů Profil prodejce Kasitera
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Hradec Králové, ČR
  • 114 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (114) 100%
Nadšenci: 159
Aktivita: aktivní
Prodáno: 114
Registrace: 23.8.2013
Město: Hradec Králové
Stát: ČR
Důležitá informace: Nyní jsou dostupné dvě možnosti dopravy českou poštou. Doporučené psaní – ČP doručuje zpravidla 2-5 dní od podání Doporučené psaní prioritní – ČP doručí zpravidla do druhého pracovního dne po dni podání.

Kasitera

/ Prodávající
Novinky
905032
7.10.2020 I v této době kdy nám ruší jeden trh za druhým jsme stále on-line a stále přibývají nové šperky :-) Přijďte se podívat.

Vítáme Vás v našem obchůdku,

dovolte nám, abychom Vám představili a zároveň nabídli naše šperky z bezolovnatého cínu. Zvířecí říše je nám blízká, a to se odráží v naší tvorbě.

Šperky, které jsou již prodané, není problém pro Vás vyrobit znovu. Je pochopitelné, že nebude zcela identický a také kamínek nebude mít úplně stejný tvar. V některých případech je možné vložit kamínek, který si vyberete z námi zaslané nabídky. Po zhotovení objednávky Vám bude zaslána fotografie. Když se Vám bude šperk líbit, zboží zašleme. U dostupných šperků platí: To co vidíte, to obdržíte.

Všechny šperky jsou patinovány a ošetřeny antioxidantem. K objednávkám posíláme i krátký návod, jak pečovat o šperky. Doporučujeme si návod přečíst. Šperk Vám tak bude přinášet radost po dlouhou dobu.

Každý šperk je posílán se závěsem (pokud je k nošení na krku určen) ve standardní délce 45cm s 5cm prodlužovacího řetízku. Součástí zásilky je i pěkná dárková krabička.

Jsme z Hradce Králové. A tak je možné předání šperku osobně, pokud to máte blízko či při cestě. Vyhnete se tak poštovnému.

Tak ať se Vám v našem obchůdku líbí. No, a ať se potom líbíte Vy.

Způsob dopravy
Šperky jsou baleny do pěkných dárkových krabiček a poté do bublinkové obálky. Zboží je zasíláno doporučeně českou poštou. Poštovné na Slovensko a EU je 160kč. Pro poštovné po ČR máme dvě možnosti: - Doporučené psaní – ČP doručuje zpravidla 2-5 dní od podání - Doporučené psaní prioritní – ČP doručí zpravidla do druhého pracovního dne po dni podání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kasitera

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--