Od 13.5.2011 pobývám ve Velké Británii, obchůdek bude v provozu dál, poštovné bude tedy změněno podle tamnějšího ceníku tzn. cca 70 Kč pouze obyčejné psaní, lze na přání zaslat i doporučené psaní z UK za cca 190Kč.
Profil uživatele
KatchaT
Prodávající
Pardubice
Registrace: 30.3.2009

Vítejte!

Již od dětství jsem byla vedena maminkou a babičkou k ruční tvorbě. Ke korálkům a tvorbě šperků jsem se dostala ještě na základní škole. Pak jsem vystudovala střední oděvní školu a ke korálkování jsem se vrátila před několika lety.

Tvorbou z polymerové hmoty se zabývám čtvrtým rokem, tehdy jsem zjistila, že korálky a přívěšky můžu vytvářet i já sama, hned jsem to vyzkoušela a se zápalem tvořím dodnes. Poslední dobou jsem propadla i tvoření jiných předmětů z polymerové hmoty - krabiček, šperkovniček, zdobení zrcátek i dalších předmětů.

Ráda tvořím fimokorálky pro vaše kreativní tvoření, takže pokud se vám líbí, mohu vytvořit z nabízených korálků cenově výhodnou sadu, stačí když písnete vnitřní poštou.

Dále tvořím také ucelené komplety šperků, ale pokud máte zájem pouze o 1 výrobek ze sady, stačí napsat opět vnitřní poštou a výrobek bude váš.

Může se také stát, že výrobek prodám a nestačím ho zde smazat, každý výrobek je originál a nelze stoprocentně vyrobit indentický, pak se mohu pokusit vytvořit po domluvě s vámi podobný výrobek.

Také přijímám zakázky na výrobky, váš nápad či přání bude pro mne výzvou.

V srpnu a v říjnu tohoto roku, byly mé výrobky Šikézní dýně a brožky Be Playful umístěny na titulní stranu evropské polymerové komunity zde http://www.voila.eu.com/ a článeček taktéž o brožkách na stránkách Polymer Clay Daily.

Pokud se máte rádi šperky z drahých kamenů a cínu, mrkněte do obchůdku mé šikovné sestry Awiren.

TOPlist

Způsob dopravy
Českou poštou či Britskou Royal Mail pečlivě zabaleno v bublinkové obálce nebo krabičce. Více info viz. výše Krátkodobá informace pro zákazníky
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím