Domů Profil prodejce kate.xx
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Letovice, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 14.6.2011
Město: Letovice
Stát: ČR

kate.xx

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, 

jmenuji se Katka a jsem na mateřské :) ,ale dovolenou si až na některé chvíle představuji trošku jinak :)

V mém obchůdku najdete věci u kterých se odreagovávám od denních povinností, radostí a starostí.

Pokud Vás něco zaujme budu velice ráda, že věci potěší i někoho jiného.

Všem přeji krásný den   kate.xx                                                                                           

Tyto obchodní podmínky platí od 6.8. 2014 pro nákup v internetovém obchodě //www.fler.cz/shop/kate-xx(dále jen e-shop) provozovaném Kateřinou Pešovou

Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními a reklamačními podmínkami.

V mém obchodě naleznete různé zboží které osobně vyrábím. Nepravidelnosti výrobku jsou důsledkem ručního zpracování a nejsou považovány za vadu.

Nastavením monitoru se může lišit barevnost výrobků. 
Uvedené ceny nezahrnují poštovné a balné (to je uvedeno zvlášť a může být upraveno při potvrzování objednávky na základě hmotnosti a velikosti kompletní objednávky. Při objednání ho vypočítám po potvrzení objednávky nebo se na něj můžete dotázat před objednáníma jeho součástí je i balné.).

Dodací lhůta je pouze orientační a vždy se počítá od data kdy se připíše požadovaná částka na náš účet. Aktuálně je cca 2-6 týdnů. Pokud zákazník potřebuje zboží dodat dříve, než je uvedena klasická dodací lhůta, je nutné  o tom informovat PŘED OBJEDNÁNÍM!


Poštovné, balné a doprava:

Za poškození během přepravy neodpovídáme, je třeba ho reklamovat u přepravce. Dodaný výrobek je třeba zkontrolovat a o závadách nás neprodleně informovat e-mailem nebo telefonicky a to do 3 dnů od obdržení zboží, na pozdní reklamace nebude brán zřetel. 

Vrácení  zboží:
Vrátit zboží je možno do 14 dnů bez udání důvodu,to neplatí u zboží u kterého by Vám nevyhovala barevnost kterou ste si objednali po předchozí domluvě !

Výrobek je třeba zaslat jako balík pojištěný na částku odpovídající hodnotě zboží, dobírku nevyzvedáváme!

Vrácený výrobek musí být kompletní (balení, sada...), nesmí být poškozený a jevit známky opotřebení a používání, musí být vrácen nejpozději 14. den po převzetí, k zásilce musí být přiloženy kontaktní údaje a kopie dokladu o zaplacení.

Zaplacenou částku vrátím nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Vrací se celá částka bez poštovného. Pokud výrobek bude jevit známky opotřebení, poškození nebo nebude kompletní, je zákazník povinen tuto hodnotu nahradit – snížením vrácené kupní ceny. Vrací se pouze cena výrobku - bez poštovného a balného.

Záruka, reklamace: 
Pokud zjistí zákazník vady, je povinen nás do 3 kalendářních dnů informovat. Pokud bude reklamace uznána, bude navrženo řešení. Při neodstranitelné vadě, která zcela znemožňuje používání výrobku, bude vrácena celá zaplacená částka. V ostatních případech má zákazník právo na opravu výrobku.

Zboží lze reklamovat po dobu záruční lhůty, je třeba uvést popis vady a doložit doklad o zaplacení, jinak nebude záruka uznána. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené běžným používáním, na poškození či nadměrné používání zboží, vady způsobené neodbornou manipulací, porušením obvyklých zásad užívání zboží. Dále se nevztahuje na zboží, které zákazník upravoval nebo opravoval, nebo které bylo poškozeno zásahem vyšší moci.
O reklamaci je nutné nás informovat ještě před odesláním reklamovaného zboží.

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace a zákazník bude informován prostřednictvím zprávy o datu a způsobu vyřízení, případně o důvodu zamítnutí reklamace.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kate.xx

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--