Vážení zákazníci, až do odvolání nepřijímám práci na zakázku. Děkuji za pochopení. Kateřina
Profil uživatele
Kateřina ateliér
Prodávající
Praha
Registrace: 15.10.2008

Před lety jsem hledala vhodný textilní materiál pro jednu interiérovou realizaci  a potkala jsem HEDVÁBÍ. Materiál prověřený tisíciletími, kterému jsem zcela propadla.

Hedvábí mě dodnes fascinuje. Má vlastnosti, které nemá žádné jiné přírodní vlákno. Je neobyčejně pevné, pružné a skvěle absorbuje vlhkost. Je vzdušné     a úžasně chrání před změnami teplot.

Zpočátku jsem na hedvábí malovala obrazy, které jsem nakonec uvolnila z rámu a pověsila si je na krk. Dodnes k malbě šál a šátků přistupuji trochu jako k malbě obrazu a baví mě, že často nic nebrání tomu, aby se k nim rám znovu kdykoliv vrátil.

Na Fleru nabízím autorské módní doplňky ze 100% hedvábí a kurzy malby na hedvábí, které podle vlastní metodiky vedu v Ateliéru hedvábí již od roku 1998.

MILUJI BARVY! Barvy vyjadřují emoce a hra s barvami to je svoboda! Barvy ve spojení s hedvábím znamenají nekonečnou fantazii!

K malbě používám vysoce kvalitní stálobarevná barviva, která se fixuji párou. Tento způsob fixace umožňuje barvivu proniknout až do vlákna a barvivo nezůstává na povrchu jako barva. Díky tomu si hedvábí i po fixaci uchovává svou hebkost a přirozený lesk. Všechny šály a šátky jsou ručně lemovány.

Šály a šátky z hedvábí nevycházejí z módy. Jsou lehké, hebké, vzdušné a mají vynikající absorpční schopnosti. V létě vás ochladí a v zimě zahřejí. Navozují pocit luxusu, a přesto nejsou nedostupné.

U ručně malovaného hedvábí oceníte nejen jedinečné vlastnosti tohoto materiálu, ale především ORIGINALITU.

Ke každé zásilce přikládám kartičku potvrzující, že jde o autorskou práci a samozřejmě          i návod na správnou údržbu hedvábí.

Přitahují mě věci s příběhem. Těší mě, že mé šály a šátky cestují po celém světě a přála bych si, aby byly vždy spojovány jen s těmi nejkrásnějšími vzpomínkami a emocemi.

 

V ediční řadě Výtvarný kurz nakladatelství Grada vyšla v květnu 2009 moje kniha Malba na hedvábí, která je určena všem zájemcům o malbu na tento jedinečný přírodní materiál.

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty ihned po připsání částky na účet, nebo si ho po dohodě můžete vyzvednout osobně na Praze 1 (u Staroměstského náměstí). Cena poštovného je závislá na ceně zboží. Zásilky nad 500.- Kč zasílám jako cenný balík za 118,- Kč nebo 126,- Kč (do vlastních rukou). Zboží je pojištěné do výše udané ceny. Vrapované šály zasílám v poštovní krabici. Malované šátky a šály zasílám v originálním balení (může být použito i jako dárkové balení) a v bublinkové obálce. O doručení zboží budete informováni pomocí textové zprávy, kterou vám zašle Česká pošta.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod na správnou údržbu hedvábí.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
622603
11.5.2017 Nové hedvábné vrapované šály v jarních barvách!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.