Domů Profil prodejce Kateřina Dolejší
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Čáslav, ČR
  • 233 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (103) 100%
Nadšenci: 219
Aktivita: aktivní
Prodáno: 233
Registrace: 6.2.2008
Město: Čáslav
Stát: ČR
Důležitá informace: *** V termínu 30.6.-15.7. 2012 jsem na dovolené, objdnávky přijímám, ale zboží budu expedovat až po dovolené, děkuji za pochopení.*** !!!do vyprodÁNÍ ZÁsob VÝraznÉ slevy na veŠkerÉ zboŽÍ, 50-70%!!!
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Kateřina Dolejší

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

*****VYUŽIJTE VELKÉ SLEVY*****

*****OBMĚŇUJEME SKLAD, SLEVY 30-50% *****

--------------------------------------------------------------------------------

 

Tvoření je pro mě relaxace, seberealizace a také

 

poznávání nových možností v sobě samé. Neomezuji se na konkrétní materiál, zkouším všechno možné.

     Asi před čtyřmi lety jsem veškerou svou tvořivou činnost zahrnula pod název Dílnička Tvořilka :-)! Tato dílna není již dávno jen o mě, zahrnuje také mého manžela a syna Bartoloměje, kteří mi hooodně pomáhají, když zdravíčko zlobí :-)! A co tedy ta má činnost vlastně je?

  Vyrábím různé věci pro radost, které prodávám. Dělám oděvy, šperky, dekorace...., co mě zrovna napadne :-). Pokud někoho něco zaujme, ale měl by trochu jinou představu, nebo potřebuje jinou velikost oděvu atd., ráda vyhovím a vyhotovním na zakázku :-)!                    

     Prodávat mě můžete najít na různých jarmarcích, trzích, nebo na e-shopech zaměřených na originální předměty! Nebráním se ani kamenným obchůdkům, pokud někdo projeví o mé zboží zájem a chce ho do svého sortimentu. Na svém webu Dílničky Tvořilky provozuji také e-shop, kde můžete zakoupit různý materiál pro tvoření (sklo, barvy, hedvábí, textil, ubrousky, štětce, pátna, .........). Některé zboží můžete zakoupit i zde na Fler pod mým druhým účtem //www.fler.cz/user/16646 .

      Občas mě můžete vidět v pořadu Rady ptáka Loskutáka, kde ukazuji různé techniky, publikovala jsem také do časopisu Tvořivý Amos. Mým vlastní počinem bylo natočení DVD o tvoření, které můžete mimo jiné najít i zde na Fler v prodeji. Pořádám také kurzy na různé techniky, které i sama lektoruji a za případnou skupinou zájemců po dohodě přijedu :-)!

 S některými jsem se možná viděla na výstavě kreativity v Praze DUbči, kde se pravidelně Dílnička Tvořilka prezentuje a kromě prodeje originálních předmětů a hobby potřeb pořádá workshopy, tam jsem také již před rokem představila mimo jiné fusing v mikrovlnné troubě :-)!

  Spolupracuji s nově vzniklou Dílnou u jabloně. Zde najdete její duši pod nickem Erin a její zboží jistě stojí za shlédnutí i koupení. Nejedná se o podobu čistě náhodnou - jde o mou sestru :-))!

Ve zboží najdete nějaké nové oděvytuniky, trička, topy, tílka, kalhoty, šaty..

také šperky z korálků se sklem, přírodninami, nebo autorskými vinutkami......

 

 .... kombinace smaltu s dalšími technikami 

 

.... nebo z modelovací mědi

 

Děkuji všem, kteří se mým profilem dočetli až sem a kteří projeví zájem o mé zboží, ať již shlédnutím, komentářem, nebo koupí. Kačka

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kateřina Dolejší

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--