Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Kateřina Šubínová
Prodávající
Praha 4 - Nusle
Registrace: 12.5.2009

Jsem fotografka. A jsem velmi kreativní. 

Strašně mě baví si věci aranžovat a pak je fotit. Dávám tak naplno průchod vlastní kreativitě. Mám ráda hezké a harmonické věci. Totéž se snažím promítnout i do mých fotek. Vždy se řídím svým pocitem - pokud bych si tuhle fotku já sama dala doma na zeď, tak je to ten nejlepší záběr Mrkáček

Nejraději fotím květiny, zejména jejich zajímavé detaily, linie a struktury. Dále pak přírodu a zajímavá zákoutí.

Z těchto výtvarných fotografií pak vytvářím originální fotoobrazy vhodné pro dekorování soukromých i firemních interiérů. Stejné motivy se ale skvěle hodí i na menší formáty, třeba na přáníčka do obálky. Ty jsou součástí nabídky mého obchůdku zde na Fleru.

Kromě fotografií samotných nabízím klientům i další služby. Například jim radím s výběrem nejvhodnějšího snímku pro jejich interiér nebo jim vyfotím motivy na zakázku. Když se společně chystáme vybavit místnost fotoobrazy, tak jim připravím vizualizaci vybraných fotografií v daném prostoru. Následně zajišťuji kvalitního zpracování a dodání fotoobrazů v požadovaném provedení.

Každý z originálů má limitovaný počet kusů. Jednotlivé fotografie se zvětšují individuálně a každá z nich nese moji signaturu a vlastní název.

Kromě výtvarných fotografií fotím i komerční zakázky. Zaměřuji se především na produkty a fotografování jídla. Je to také hezká disciplína. A proto i zde ráda věnuji pozornost detailu, kompozici a celkové atmosféře. Chci, aby snímky nejen upoutaly, ale vzbudily i emoce.

Jako jedno z mála studií v Praze můžu v rámci ateliéru nabídnout i zcela funkční kuchyni, která umožňuje komfortní přípravu jídel a nápojů pro jejich následné fotografování.

Díky za Váš čas a v případě dotazů jsem Vám plně k dispozici. Zdravím, vaše

Kateřina Š.

Způsob dopravy
Zboží je možné převzít v rámci Prahy osobně dle přechozí dohody nebo zaslat poštou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
15532
7.4.2011 S příchodem jara jsem stávající nabídku květinových produktů rozšířila o přáníčka & gratulace a svatební tiskoviny.
Tak se nechte inspirovat krásou květin :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím