Domů Profil prodejce Katherinas
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Brno, ČR
  • 213 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 173
Aktivita: aktivní
Prodáno: 213
Registrace: 19.11.2017
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Při nákupu nad 1 500Kč poštovné přes zásilkovnu ZDARMA :)

Katherinas

/ Prodávající
Novinky
987124
1.1.2022 SLEVA na veškeré zboží 15%
Slevový kupon: 141-MD1-RTJ
Platnost od/do1.1.2022 - 15.1.2022

Zdravím a vítám vás v mém krámku.

 

SmrkSmrkKrálíkSmrk

Vítám zde všechny milovníky kouzel, přírody a fantasy.

Takže se pěkně usaďte, uvařte si dobrý čaj a vstupte spolu s námi do našeho snového světa fantazie. Plného kouzel, obrazů, magických stvoření a tajuplných příběhů.

...Jmenuji se Kateřina...

V onom virtuálním světě vystupuji pod jménem Katherinas

Figurka mordorského Prstenového přízraku 

 

Inspiruji se předvším světem fantasy, přírodou a mytologií. Najdete zde autorské ztvárnění přírody, zvířátek i bájné tvory, jako jsou draci a mnohá další.

       Obrazy na vypnutém plátně, malované akrylovou barvou

 

Vytvářím šperky z fimo hmoty, kde ztvárňuji svoje snové představy. Každý tento šperk je ručně modelovaný a malovaný.

Ručně modelované šperky z fimo hmoty. Kolekce inspirovaná mytologií a lesem. 

 

A v neposlední řadě ručně modelované duchovní strážce, kteří vás budou provázet vaší cestou životem. Drobné sošky, které vám přinesou do domácnosti trochu magie a snového světa. 

Ručně modelované sošky z fimo hmoty z kolekce lesní strážci

 

Dále bych vás zde na mém profilu provedla světem fantazie od ochraných andělů až po tajemný svět plný pověstí. Pojďme uniknout realitě světa. A prozkoumávat svět plný magie a tajemství...

Ťap, ťap...

Ale teď už pššš...

Ručně modelovaný drak z fimo hmoty

 

 

 Děkuji, za návštěvuStydlivý úsměv                                                     

a přeji Vám pěkný zbytek dne!

 


 

      

                    

 

 

Do fimo výrobků nerýpeme hřebíkem, nehtem, ani jiným ostrým předmětem, výrobek tak můžeme poškodit. Fimo výrobky vypadají jako z gumy, a mnoho lidí touží vyzkoušet jejich ohebnost. Nezkoušejte to, fimo šperky se dají zlomit.

SmrkSmrkSmrkSmrk

Zdobené hrnečky/skleničky  nedoporučuji vkládat do myčky či trouby/mikrovlnky. Hrneček doporučuji umýt ručně (nepoužívat drátěnku) nenechávat dlouho odmočit fimo části ve stojící vodě. Část které se dotýkají ústa je ponechána bez zdobení pro snadnější používaní a údržbu. Ústy se fimo částí nedotýkáme. Některé plochy jsou přilepeny vteřinovým lepidlem.

Fimo sošky jsou malované akrylovou barvou a zalakované lesklým lakem. V případě potřeby doporučuji jen otřít vlhčeným hadříkem. Fimo hmota se zapéká v troubě, voda tedy výrobek nepoškodí i tak nedoporučuji výrobky zbytečně namáčet či vkládat do myčky. Narozdíl od hrněčků malba není zafixovaná a přizpůsobená pro časté mytí. 

Plyšové zvířátka doporučuji jen otřít vlhčeným hadříkem. Neprat v pračce, mohlo by dojít k poškození fimo částí a znehodnocení bylinek uvnitř .Pevné části jsou přilepeny tavící pistolí, proto nedopororučuji příliš silné tahání, keteré mohou vést k utrhnutí. 

Mističky na šperky doporučuji jen otřít vlhčeným hadříkem a nevkládat je do myčky. Jsou vyrobené z Fimo hmoty schnoucí na vzduchu, barveny akrylovou barvou a zalakovaný ochraným lakem na akrylovou barvu. 

Šperky ať už z fimo hmoty či pryskyřice doporučuji sundat na sprchování a koupaní. V případě potřeby je možné výrobek očistit vlhčeným hadříkem. Doporučuji šperky na noc sundat a uložit na suché místo. 

  • Šperky odkládejte do šperkovnice 
  • Šperky nevystavujeme působení chemických látek.
  • Šperkům škodí také parfém, proto jej neaplikujeme přímo na šperk.
  • Většině šperků také škodí chlorovaná, termální a mořská voda.

 

 

Minerální kameny   

Vykuřování. Vhodným vykuřovadlem je například šalvěj, santal, levandule,  nebo cedr. Je třeba, aby výrobek procházel kouřem z vykuřovadla po dobu alespoň 20 - 30 vteřin. Při samotném vykuřování myslete na to, jak s kouřem odchází z kamene vše negativní.

 

Vizualice. Podržte výrobek ve vaší dlani a myslete na to, jak z něj všechny negativní energie odchází, právě díky síle vašich myšlenek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Faktury vystavuji v elektronické podobě, které jsou dostupné ke stažení. Balíčky se snažím balit vždy do čistých již použitých obalových materialů. „Obal není odpad", využívám tak i od přátel znovupoužitelný materiál pro přepravu, jako jsou bublinkové fólie, balící papír či kartonové krabice. Způsob dopravy prosím zvolte v obejdnávce. Při nákupu z obou profilů platíte jen jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Katherinas

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--