Domů Profil prodejce Katherinas
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Brno, ČR
  • 272 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (62) 100%
Nadšenci: 189
Aktivita: aktivní
Prodáno: 272
Registrace: 19.11.2017
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Při nákupu nad 1 500Kč poštovné přes zásilkovnu ZDARMA :)

Katherinas

/ Prodávající
Novinky
1037609
8.12.2022 SLEVA na veškeré zboží 15%
Slevový kupon: W5W-LXJ-YCQ
Platnost od/do 8.12.2022 - 14.12.2022

Zdravím a vítám vás v mém krámku.

 

SmrkSmrkKrálíkSmrk

Vítám zde všechny milovníky kouzel, přírody a fantasy.

Takže se pěkně usaďte, uvařte si dobrý čaj a vstupte spolu s námi do našeho snového světa fantazie. Plného kouzel, obrazů, magických stvoření a tajuplných příběhů.

...Jmenuji se Kateřina...

V onom virtuálním světě vystupuji pod jménem Katherinas

Figurka mordorského Prstenového přízraku 

 

Inspiruji se předvším světem fantasy, přírodou a mytologií. Najdete zde autorské ztvárnění přírody, zvířátek i bájné tvory, jako jsou draci a mnohá další.

       Obrazy na vypnutém plátně, malované akrylovou barvou

 

Vytvářím šperky z fimo hmoty, kde ztvárňuji svoje snové představy. Každý tento šperk je ručně modelovaný a malovaný.

Ručně modelované šperky z fimo hmoty. Kolekce inspirovaná mytologií a lesem. 

 

A v neposlední řadě ručně modelované duchovní strážce, kteří vás budou provázet vaší cestou životem. Drobné sošky, které vám přinesou do domácnosti trochu magie a snového světa. 

Ručně modelované sošky z fimo hmoty z kolekce lesní strážci

 

Dále bych vás zde na mém profilu provedla světem fantazie od ochraných andělů až po tajemný svět plný pověstí. Pojďme uniknout realitě světa. A prozkoumávat svět plný magie a tajemství...

Ťap, ťap...

Ale teď už pššš...

Ručně modelovaný drak z fimo hmoty

 

 

 Děkuji, za návštěvuStydlivý úsměv                                                     

a přeji Vám pěkný zbytek dne!

 


 

      

                    

 

 

Do fimo výrobků nerýpeme hřebíkem, nehtem, ani jiným ostrým předmětem, výrobek tak můžeme poškodit. Fimo výrobky vypadají jako z gumy, a mnoho lidí touží vyzkoušet jejich ohebnost. Nezkoušejte to, fimo šperky se dají zlomit.

SmrkSmrkSmrkSmrk

Zdobené hrnečky/skleničky  nedoporučuji vkládat do myčky či trouby/mikrovlnky. Hrneček doporučuji umýt ručně (nepoužívat drátěnku) nenechávat dlouho odmočit fimo části ve stojící vodě. Část které se dotýkají ústa je ponechána bez zdobení pro snadnější používaní a údržbu. Ústy se fimo částí nedotýkáme. Některé plochy jsou přilepeny vteřinovým lepidlem.

Fimo sošky jsou malované akrylovou barvou a zalakované lesklým lakem. V případě potřeby doporučuji jen otřít vlhčeným hadříkem. Fimo hmota se zapéká v troubě, voda tedy výrobek nepoškodí i tak nedoporučuji výrobky zbytečně namáčet či vkládat do myčky. Narozdíl od hrněčků malba není zafixovaná a přizpůsobená pro časté mytí. 

Plyšové zvířátka doporučuji jen otřít vlhčeným hadříkem. Neprat v pračce, mohlo by dojít k poškození fimo částí a znehodnocení bylinek uvnitř .Pevné části jsou přilepeny tavící pistolí, proto nedopororučuji příliš silné tahání, keteré mohou vést k utrhnutí. 

Mističky na šperky doporučuji jen otřít vlhčeným hadříkem a nevkládat je do myčky. Jsou vyrobené z Fimo hmoty schnoucí na vzduchu, barveny akrylovou barvou a zalakovaný ochraným lakem na akrylovou barvu. 

Šperky ať už z fimo hmoty či pryskyřice doporučuji sundat na sprchování a koupaní. V případě potřeby je možné výrobek očistit vlhčeným hadříkem. Doporučuji šperky na noc sundat a uložit na suché místo. 

  • Šperky odkládejte do šperkovnice 
  • Šperky nevystavujeme působení chemických látek.
  • Šperkům škodí také parfém, proto jej neaplikujeme přímo na šperk.
  • Většině šperků také škodí chlorovaná, termální a mořská voda.

 

 

Minerální kameny   

Vykuřování. Vhodným vykuřovadlem je například šalvěj, santal, levandule,  nebo cedr. Je třeba, aby výrobek procházel kouřem z vykuřovadla po dobu alespoň 20 - 30 vteřin. Při samotném vykuřování myslete na to, jak s kouřem odchází z kamene vše negativní.

 

Vizualice. Podržte výrobek ve vaší dlani a myslete na to, jak z něj všechny negativní energie odchází, právě díky síle vašich myšlenek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Faktury vystavuji v elektronické podobě, které jsou dostupné ke stažení. Balíčky se snažím balit vždy do čistých již použitých obalových materialů. „Obal není odpad", využívám tak i od přátel znovupoužitelný materiál pro přepravu, jako jsou bublinkové fólie, balící papír či kartonové krabice. Způsob dopravy prosím zvolte v obejdnávce. Při nákupu z obou profilů platíte jen jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Katherinas

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--