Domů Profil prodejce katka-patchwork
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 8, ČR
  • 1639 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (400) 100%
Nadšenci: 665
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1639
Registrace: 12.10.2012
Město: Praha 8
Stát: ČR

katka-patchwork

/ Prodávající
Novinky
1108146
28.6.2024 Pro dnešní páteční večer Mona Lisa ❤️

dobrý den,

vítejte všichni, koho moje práce zaujala ...

v mém obchůdku najdete vše, co se týká patchworku - lákadla, ve kterém se meze fantazie nekladou .... všechno, co chcete látkou vyjádřit, tu tato kreativní metoda splňuje, můžete barvit, malovat, stříhat, sešívat, zase stříhat, zase sešívat a ta poslední třešnička - to je quiltování ušitého výrobku ..... tzv. technika volného quiltování - prošívání, která mne moc naplňuje a tuze baví, obšitý tvar látky plasticky vystoupí vzhůru a to co jste chtěli zdůraznit, tak to tam je ...

jinak věřím v dobro, usměvavé a milé lidi, přátelství, poctivou práci, na lásku i s princem a na konci čehokoliv je vždy dobrý konec !

přeji vám všem hezké dny, Katka

 

zde zvu na vyzpovídání fleru, únor 2020 :  

https://www.fler.cz/magazin/katka-patchwork-urcite-uz-bych-nikdy-nesila-po-nocich-3216

 

 

 

 

 

 

                               

 

      

 

Způsob ošetřování patchworkových prošívaných výrobků:

-jemné praní do 30-40 st., první praní výrazných barev doporučuji vždy s oubrouskem na stálost barev, menší počet otáček při ždímání, sušení ve vodorovné poloze, žehlení možné na dvě tečky, ne přes plastické motivy (obálky na zdravotní průkazy doporučuji prát raději v jemné prací ruční lázni), deky lze sušit v sušičce na velmi jemné a šetrné sušení (doporučuji sušit s trochou vlhkosti na konec a poté deku tvarově vyrovnat na sušák a nechat doschnout),

-výrobky řádně používejte a nedávejte je do komod :-) (pokud jich máte více, je to v pořádku ...), pokud je potřeba je skladovat - tak srolované, nebo volně ložené, nepřekládat (mimo obálků na zdravotní průkazy) - čím déle takto výrobek ponecháte přeložený, tvarově se na něm tvoří nevzhledné přehyby, které se velmi těžko dodatečně odstraňují !

   

Obchodní podmínky:

     Od 1. ledna 2014 se kupní smlouva při nákupu v e-shopu uzavírá okamžikem odeslání objednávky. Nový občanský zákoník upravuje i možnost odstoupení od smlouvy. Zákazník tak může učinit do 14-ti dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy v praxi znamená, že kupující musí v této stanovené lhůtě vrátit zakoupené produkty.  Prodávající poté zašle peníze zpět zákazníkovi - taktéž  do 14ti dnů od převzetí vráceného zboží. Z toho vyplývá, že prodávající nemusí tak učinit dřív, než bude mít své zboží reálně zpět a bude moci zkontrolovat jeho stav. Vrácené zboží musí být kompletní, v původním stavu, v originálním balení, bez známek používání a samozřejmě nepoškozené.  V opačném případě je prodejce oprávněn nově cenu snížit o částku, kterou zboží jakýmkoliv způsobem (i běžným používáním) - ztratilo na hodnotě. Prodávající při zákonném odstoupení od smlouvy - spolu s částkou za samotné zboží - také zákazníkovi vrací též reálné náklady (poštovné) při doručení.  Poštovné při vrácení produktu naopak hradí kupující. Zboží, které chcete vrátit posílejte ve Vašem zájmu doporučeně (do hodnoty 600 Kč, vyšší hodnota zboží nejlépe cenným balíkem do ruky), ne na dobírku  - na dobírku vrácené zboží nelze přijmout. 

REKLAMACE- případná reklamace se nevztahuje na přirozené změny stavu v důsledku používání, mechanického poškození, nebo nesprávným pečováním o zboží (například nesprávným přeložením výrobků, jejich dlouhodobým skladováním v nevhodném tvaru, nevhodně zvolenou teplotou při praní výrobků apod.). 

Způsob dopravy
Česká pošta - Balíkovna (vč. Alza boxů)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od katka-patchwork

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--